نویسنده: حسن اکرامی
// جمعه, ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

پخش تریلر رویداد Battle of Nordvik بازی Battlefield 2042

استودیو دایس با پخش تریلری تازه به معرفی رویداد Battle of Nordvik از فصل سوم بازی Battlefield 2042 پرداخته است.

EA به‌عنوان شرکت ناشر و استودیو دایس در مقام سازنده تریلر جدیدی از بازی Battlefield 2042 را پخش کرده‌اند که در آن جزئیاتی از رویداد Battle of Nordvik نمایش داده می‌شود. به‌گفته‌ی دایس، این رویداد از فصل سوم بازی قرار است به مدت سه هفته برگزار شود. رویداد Battle of Nordvik دارای سه تجربه برای بازیکنان خواهد بود و هفته‌ی اول با تجربه Assault on Nordvik شروع می‌شود.

Assault on Nordvik دارای یک بخش در حالت بازی Conquest Assault خواهد بود که در آن ۶۴ بازیکن به‌صورت تیمی به مبارزه می‌پردازند. در این حالت وسایل نقلیه هوایی در دسترس نخواهند بود. در هفته دوم تجربه‌ی Defense of Nordvik آغاز می‌شود که دارای حالت 16v16 به نام Retribution است. در هفته‌ی سوم، Liberation of Nordvik از راه می‌رسد که در آن حالت 64v64 به نام Breakthrough Chaos در دسترس قرار می‌گیرد  و درواقع یک نسخه‌ی سریع‌تر و سخت‌تر نسبت به حالت معمولی بازی Battlefield 2042 به شمار می‌آید.

دانلود ویدیو از آپارات

رویداد Battle of Nordvik بازی Battlefield 2042 قرار است در تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) امسال آغاز شود و تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۰ دی ۱۴۰۱) ادامه خواهد داشت.

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک گذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده