نویسنده: حسن اکرامی
// چهار شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

مراسم The Game Awards امسال حدود دو ساعت و نیم طول می‌کشد

به گفته‌ی جف کیلی، مراسم The Game Awards امسال حدود دو ساعت و نیم طول خواهد کشید.

رویداد The Game Awards امسال قرار است فردا برگزار شود و همچنان شاهد انتشار جزئیات بیشتر پیرامون برگزاری آن هستیم. اخیرا جف کیلی، تهیه‌کننده و مجری این مراسم در پاسخ به سوال مخاطبان تأیید کرد که برنامه‌ی امسال به‌طور قابل‌توجهی کوتاه‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود. او اکنون جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه کرده است.

به تازگی کیلی در یکی از استریم‌های توییچ توضیح داد که اگرچه تمرین‌های نهایی هنوز انجام نشده است، اما رویداد امسال تقریبا دو ساعت و نیم طول خواهد کشید که تقریبا ۴۵ دقیقه کمتر از سال گذشته خواهد بود. کیلی در ادامه گفت: «بله، نمایش امسال کوتاه‌تر است. تا زمانی که تمرین‌ها را به اتمام نرسانیم نمی‌دانیم زمان کامل آن چقدر خواهد بود، اما فکر می‌کنم حدود دو ساعت و نیم نمایش داشته باشیم.

فکر می‌کنم این زمان در سال گذشته سه ساعت و ۱۵ دقیقه یا چیزی شبیه به آن بود. ممکن است این زمان کمی افزایش پیدا کند. زیرا احتمال دارد سخنرانی‌ها طولانی شوند یا مواردی از این قبیل رخ دهد، اما ما قطعا سعی می‌کنیم زمان نمایش را کمی کاهش دهیم».

جف کیلی و لوگوی The Game Awards

کیلی اخیرا تایید کرد که این مراسم ۳۰ تا ۴۰ نمایش جدید خواهد داشت که چند مورد از آن‌ها به مانند Tekken 8 ،Star Wars Jedi: Survivor ،Baldur's Gate 3 ،Among Us و Final Fantasy 16 قبلا توسط سازندگان تایید شده‌اند. در همین حال طبق گزارش‌ها احتمالا نمایش‌های جدیدی از بازی جدید شرکت ۵۰۵ گیمز، دیابلو 4، بازی جدید استودیو کوجیما پروداکشنز، بازی جدید Crash Bandicoot و بسته الحاقی Horizon Forbidden West را در مراسم امسال خواهیم دید.

شما می‌توانید نظرات و پیش‌بینی‌های خود درباره‌ی مراسم The Game Awards امسال را با ما به اشتراک گذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده