نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

نمایش بهبودهای بصری نسخه نسل ۹ بازی The Witcher 3 نسبت به نسخه اصلی در ویدیو تازه

یوتیوبری با نام ElAnalistaDeBits یک ویدیوی تازه برای مقایسه‌ی نسخه‌ی نسل ۹ بازی The Witcher 3: Wild Hunt با نسخه‌ی اصلی پخش کرد.

استودیو CD Projekt RED اخیرا به تشریح ویژگی‌ها و پیشرفت‌های نسخه‌ی نسل ۹ بازی The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition پرداخت. این نسخه شامل مدل‌ها و بافت‌های 4K، نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، حالت Photo Mode، گیم‌پلی بهبودیافته، ذخیره‌سازی ابری و ری-تریسینگ است و از ویژگی Ray-Traced Global Illumination، فناوری FSR 2.0 و بازخوردهای لمسی به تریگرهای تطبیقی کنترلر دوال‌سنس پشتیبانی می‌کند.

یک یوتیوبر با نام ElAnalistaDeBits ویدیوی جدیدی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt را به اشتراک گذاشت که به مقایسه نسخه‌ی نسل ۹ و نسخه‌ی اصلی آن در کامپیوتر، ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس می‌پردازد. این ویدیو از نسخه‌ی نسل نهم بازی ویچر ۳ ضبط شده است. دامنه‌ی بهبودهای این نسخه بسیار گسترده است و پوشش گیاهی و سایه‌های تماسی (Ambient Occlusion) بسیار بهتر به‌نظر می‌رسند.

با اینکه رهگیری پرتو روی بازتاب‌ها اعمال نمی‌شود، اما بازتاب‌های فضا نسبت‌به نسخه‌ی اصلی ارتقا پیدا کرده است. این ویدیو به نمایش گزینه‌ی تازه دوربین می‌پردازد که نمای نزدیک‌تری از گرالت را ارائه می‌دهد. ارتقا نسل ۹ بازی ویچر ۳ در تاریخ ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) برای ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر منتشر می‌شود و برای دارندگان فعلی نسخه‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 رایگان خواهد بود.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده