نویسنده: حسن اکرامی
// چهار شنبه, ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

معرفی بازی Monster Hunter جدید موبایل توسط کپکام

شرکت Capcom از ساخت یک بازی جدید از سری Monster Hunter (مانستر هانتر) برای پلتفرم موبایل خبر داد.

به‌تازگی شرکت کپکام اعلام کرد نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی Monster Hunter را برای پلتفرم‌های موبایل منتشر می‌کند. این بازی جدید با همکاری استودیو TiMi که در کارنامه‌ی کاری خود بازی‌های Pokemon Unite ،Call of Duty: Mobile و بازی در حال توسعه‌ی Honor of Kings: World را دارد، ساخته خواهد شد.

در بیانیه‌ی مطبوعاتی کپکام در مورد این بازی جدید آمده است که المان‌های سبک شکار هیولای سری Monster Hunter برای این نسخه‌ی موبایل از نو تولید خواهند شد؛ تا بتواند یک تجربه‌ی منحصر‌به‌فرد را در اختیار کاربران پلتفرم گوشی‌های هوشمند قرار دهد. این بازی جدید ازطریق همکاری بین دو شرکت کپکام و TiMi شناخته می‌شود و هدف از آن ترکیب تجربه‌ها و نقاط قوت هر دو سازنده است تا به سری Monster Hunter اجازه دهند به پلتفرم‌های بیشتری راه پیدا کند. شکارچیان هیولای باتجربه یا تازه‌وارد در سراسر جهان می‌تپانند در هر زمان و مکان به تجربه‌ی آزاد مانستر هانتر در پلتفرم موبایل بپردازند.

کپکام هنوز تاریخ انتشاری برای این بازی اعلام نکرده است؛ بنابراین احتمالا مدتی طول بکشد تا بازیکنان موبایل بتوانند آن را تجربه کنند. علاوه‌بر این بازی، کپکام در حال گسترش بازی Monster Hunter Rise است و سومین به‌روزرسانی رایگان آن را در ماه جاری برای خریدارهای Sunbreak منتشر می‌کند.

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربرها در میان بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده