// پنجشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

اضافه شدن بازی Assassin’s Creed Odyssey به ایکس‌ باکس گیم پس

مشترکین سرویس گیم پس از همین حالا می‌توانند به تجربه‌ی بازی Assassin’s Creed Odyssey بپردازند.

در جریان رویداد توکیو گیم شو ایکس باکس، شرکت مایکروسافت به‌صورت رسمی اعلام کرد که مشترکین گیم پس می‌توانند ازطریق این سرویس، به تجربه‌ی بازی Assassin’s Creed Odyssey روی کامپیوتر و ایکس باکس بپردازند.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در ماه ۱۳۹۷ عرضه شد. بعد از انتشار این اثر، یوبیسافت با عرضه‌ی چند بسته‌ی الحاقی داستانی مثل Fate of Atlantis به پشتیبانی از بازی ادامه داد. همچنین این شرکت فرانسوی یک حالت تحت عنوان Story Creator به بازی اضافه کرد که به گیمرها اجازه می‌داد تا مراحل موردنظر خودشان را ساخته و با دیگر بازیکنان اشتراک‌گذاری کنند.

اخیرا یوبیسافت یک DLC به‌عنوان کراس‌اور بین بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla و Assassin’s Creed Odyssey منتشر کرده است. سال گذشته هم این شرکت، امکان تجربه‌ی Odyssey با نرخ ۶۰ فریم را برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس فراهم کرد.

در جریان رویداد هفته‌ی گذشته‌ی یوبیسافت، این شرکت فرانسوی از ۶ بازی جدید Assassin’s Creed رونمایی کرد. اولین بازی Assassin’s Creed Mirage بود که در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود. داستان Mirage در بغداد قرن نهم میلادی روایت می‌شود. با اعلام سازندگان گیم‌پلی این بازی با تمرکز روی المان‌های مخفی کاری و پارکور شکل گرفته است. Mirage از سبک نقش‌آفرینی فاصله گرفته و به ریشه‌های مجموعه‌ی Assassin’s Creed باز خواهد گشت.

بعد از Mirage، دو بازی دیگر با اسم رمزهای Red و Hexe به‌عنوان بخشی از پلتفرم Assassin’s Creed Infinity عرضه خواهند شد. Codename RED توسط استودیو یوبیسافت کبک، سازنده‌ی Odyssey در دست ساخت قرار دارد. داستان این بازی در کشور ژاپن جریان خواهد داشت. استودیو یوبیسافت مونترال هم وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی Assassin’s Creed Codename HEXE را بر عهده خواهد داشت.

ظاهرا این بازی گیمرها را به اروپای قرن شانزدهم و دوران شکار جادوگرها می‌برد. همچنین یوبیسافت روی یک بازی چندنفره از Assassin’s Creed و همینطور دو بازی موبایلی از این مجموعه کار می‌کند.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده