نویسنده: مهدی اسدی
// چهار شنبه, ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

اضافه شدن طرح رنگی Gray Camouflage به مجموعه لوازم جانبی PS5

وبسایت پلی استیشن بلاگ از رنگبندی جدید کاورهای کنسول PS5، کنترلرهای دوال سنس و هدست‌های Pulse 3D تحت عنوان «استتار خاکستری» رونمایی کرد.

مجموعه‌ی Gray Camouflage Collection، رنگ‌بندی جدید و جذابی از پنل‌های کنسول پلی استیشن 5 دیجیتال و دیسک‌خور را به همراه لوازم جانبی این کنسول شامل کنترلرهای وایرلس دوال سنس و هدست‌های وایرلس Pulse 3D به علاقه‌مندان ارائه می‌کند. کالکشن «استتار خاکستری» رنگبندی جذابی شبیه به لباس استتار نظامیان را به کنسول PS5 می‌بخشد و اشکال نمادین پلی استیشن به طرز ماهرانه‌ای در الگوی آن گنجانده است.

کالکشن Gray Camouflage لوازم جانبی پلی استیشن 5 از پاییز امسال برای خرید در دسترس قرار می‌گیرد و پیش‌فروش آن از ۱۵ سپتامبر شروع می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۴ اکتبر برای خرید کنترلرهای دوال سنس و کاورهای PS5 با این طرح جدید اقدام کنند.

 رنگبندی Gray Camouflage مجموعه لوازم جانبی PS5

زمان عرضه این محصولات به‌صورت مجموعه‌ی کامل ممکن است در مناطق مختلف جهان تفاوت داشته باشد. مشتریان direct.playstation.com در کشورهای آمریکا، انگلستان، فرانسه، آلمان، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ سریع‌تر از دیگران به این محصولات دسترسی خواهند داشت.

در پایان نظرات خود را در این‌باره با زومجی و سایر کاربرها در میان بگذارید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده