نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

بازی Sons of the Forest دوباره تأخیر خورد

استودیو Endnight Games بازی ترسناک بقامحور Sons of the Forest را برای آخرین‌بار به تأخیر انداخت تا به صیقل دادن بیشتر آن بپردازد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Endnight Games از تأخیر دیگری برای بازی ترسناک بقامحور اول-شخص Sons of the Forest خبر داده است. این بازی قبلا برای انتشار در ماه اکتبر ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده بود، اما اکنون در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۲۳ (۴ اسفند ۱۴۰۱) به‌دست گیمرها خواهد رسید. توسعه‌دهنده‌ی بازی با انتشار یک توئیت تازه اظهار داشت که تعیین تاریخ دقیق انتشار به‌دلیل وسعت بازی «دشوار» بوده است.

استودیو اندنایت گیمز احساس می‌کرد که بازی Sons of the Forest نیازمند تأخیر دیگری برای تکمیل پولیش مورد نیاز است. این بازی با برچسب قیمتی ۲۹.۹۹ دلار روانه‌ی بازار می‌شود و در زمان عرضه در دسترس کاربران استیم قرار می‌گیرد. این بازی به‌عنوان دنباله‌ی The Forest بازیکن را به‌دنبال یک میلیاردر گم‌شده در جزیره‌ای دور افتاده می‌فرستد. متأسفانه گیمرها در این ماجراجویی با جهش‌یافته‌ها و کابوس‌های مختلفی روبه‌رو خواهند شد.

بازی Sons of the Forest مانند نسخه‌ی پیشین به بازیکن‌ها آزادی کامل می‌دهد تا هر کاری انجام دهند. شما می‌توانید با جهش‌یافته‌ها مبارزه کنید، یک کابین بسازید یا به کاوش در جزیره بپردازید. با‌توجه‌به اینکه شیاطین در محیط‌ها پرسه می‌زنند، باید در شب مراقب باشید. فصل‌ها نیز چالش‌هایی را به‌همراه خواهند داشت و برای مثال مواد غذایی در زمستان کمیاب‌تر می‌شود. البته مناطق خطرناکی نیز در زیر زمین برای اکتشاف وجود دارد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده