نویسنده: فراز پاشایی
// سه شنبه, ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

برنامه‌ای برای ساخت بازی A Plague Tale Requiem در ابتدا وجود نداشت

به‌تازگی کوین پینسون، طراح ارشد مراحل بازی A Plague Tale Requiem، در مصاحبه اخیر خود صحبت‌های جالبی را در مورد ساخت این بازی انجام داده است.

بازی A Plague Tale Innocence در سال ۲۰۱۹ در دسترس کاربران قرار گرفت. این اثر موفق شد با روایتی عمیق و شخصیت‌‌پردازی خوب خود، واکنش‌های مثبتی را از جانب علاقه‌مندان و منتقدان دریافت کند. نسخه دوم این مجموعه بازی با نام A Plague Tale Requiem خرداد ماه سال گذشته در جریان برگزاری رویداد مایکروسافت E3 معرفی شد که این بازی قرار است پاییز امسال عرضه شود.

حال در جریان جدیدترین اخبار بازی، یکی از اعضای تیم سازنده این اثر در مورد ساخت نسخه دوم توضیخاتی را ارائه داده است. کوین پینسون، طراح ارشد مراحل بازی A Plague Tale Requiem در مصاحبه اخیر خود با وبسایت PCGamesN اعلام کرد که از قبل برنامه‌ای برای ساخت نسخه دوم وجود نداشته است. با‌این‌حال اعضای تیم سازنده با مشاهده واکنش‌های مثبت به بازی A Plague Tale Innocence، تصمیم خود را تغییر داده‌اند. کوین پینسون در مصاحبه خود گفت:

«در ابتدا ما می‌دانیم که تیم کوچکی هستیم، از آنجایی که ما چهل نفر بودیم بنابراین تمام قلبمان را روی A Plague Tale Innocence گذاشتیم و هرکاری که میخواستیم را با بازی انجام دادیم. پس دیدن استقبال از بازی برای ما فوق‌العاده بود. ما هر مقاله‌ و بازخورد‌ی را خوانده‌ایم.»

آمیسیا با زوبین در بازی A Plague Tale: Requiem

کوین پینسون در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرد که تیم سازنده ساخت بازی A Plague Tale Requiem را بلافاصله پس از پایان پروسه ساخت بازی اول آغاز نکرده و اعضای تیم در حال فکر کردن به این مورد هستند که طرح را به چه جایی ببرند. او در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد در صورت نبود واکنش‌های مثبت به بازی اول، در وهله اول پیگیری‌ در مورد این امر صورت نمی‌گرفت.

بازی A Plague Tale Requiem در تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه خواهد شد. این بازی از روز عرضه در دسترس کاربران گیم پس قرار خواهد گرفت.

نظر شما عزیزان چیست؟ چه انتظاراتی از این بازی دارید؟ دیدگاه‌های خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع psu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده