نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

تأخیر بازی Park Beyond تا سال ۲۰۲۳

شرکت بندای نامکو و استودیو لیمبیک اینترتینمنت به‌عنوان ناشر و توسعه‌دهنده‌ی بازی Park Beyond اعلام کردند که عرضه‌ی این شبیه‌ساز شهربازی تا سال ۲۰۲۳ به تأخیر افتاده است.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Park Beyond با تأخیر مواجه شده است. شرکت Bandai Namco و استودیو Limbic Entertainment اخیرا از تعویق این شبیه‌ساز مدیریت و ساخت‌وساز شهربازی تا زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۳ خبر دادند که در ابتدا برای انتشار در سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده بود. یک تریلر تازه از بازی پارک بیاند نیز در جریان افتتاحیه‌ی مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ تحت عنوان Gamescom Opening Night Live پخش شد.

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Park Beyond آزادی عمل زیادی را به‌لطف سیستم استقرار چندپارچه‌ی اجزا در ساخت پارک تفریحی در اختیار بازیکن می‌گذارد و امکان مدیریت مواردی نظیر پستی ‌و بلندی‌ها و پیچ‌ها را برای بازیکن‌ها فراهم می‌کند. بازی شبیه‌ساز پارک بیاند به‌جای اینکه یک تجربه‌ی واقع‌گرایانه باشد، اجازه‌ی نقض قوانین فیزیک را به گیمرها می‌دهد. به‌عنوان مثال می‌توان با قرار دادن توپ‌ها در پارک تفریحی سرنشین‌های ترن هوایی را به فواصل دور پرتاب کرد.

بازیکن‌ها در بازی Park Beyond می‌توانند از پوسته‌هایی نظیر Western ،DaVinci و Candyville برای تغییر ظاهر شهربازی خود استفاده کنند. همچنین امکان ترکیب پوسته‌های مختلف برای ایجاد یک پارک تفریحی منحصربه‌فرد وجود دارد. بازی پارک بیاند برای عرضه در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس در نظر گرفته شده است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده