نویسنده: فراز پاشایی
// چهار شنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

معرفی بازی Unawake با پخش یک تریلر

ساعاتی قبل استودیو بازی‌سازی RealityArts از پروژه تازه خود رونمایی کرد.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیو RealityArts با همکاری Toplitz Production که به‌عنوان ناشر آثار مستقل دنیای ویدیوگیم شناخته‌ می‌شود، مشغول به ساخت یک بازی با سبک اکشن به نام Unawake است. جالب است بدانید استودیو توسعه‌دهنده در کشور ترکیه مستقر است. بازی Unawake روی موتور گرافیکی آنریل ۵ توسعه داده می‌شود و قرار است در سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه شود. شما عزیزان در ادامه می‌توانید ویدیو معرفی این بازی را مشاهده کنید.

از آپارات دانلود کنید

این اثر با حال و هوای آخرالزمانی خود توانسته توجه شرکت اپیک گیمز، سازنده آنریل انجین را به خود جلب کند. از طرفی این بازی دو بار برنده Epic Megagrant شده است. اسماعیل کمال چیفتچی اوغلو که به‌عنوان یکی از بنیان‌گذارهای استودیو RealityArts شناخته می‌شود، در مورد همکاری خود با Toplitz Production گفت:

«مذاکرات با Toplitz از همان ابتدا حس خوبی داشت. ما ‌هم‌چنان از آزادی خلاقانه کاملی که در اختیار داریم، لذت می‌بریم و می‌توانیم کاملا روی توسعه تمرکز کنیم. من حمایت همه‌جانبه تیم Toplitz را احساس می‌کنم و می‌دانم که می‌توانم به چند دهه تجربه این شرکت در زمینه انتشار و بازاریابی برای ارائه Unawake به وسیع‌ترین تعداد مخاطبان ممکن تکیه کنم».

هما‌ن‌طور که در صفحه استیم این اثر مشاهده‌ می‌کنیم، بازی Unawake قرار است برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه شود و روایت‌گر قصه‌ای است که در آن شاهد ترکیب المان‌های داستانی علمی تخیلی، فانتزی و تاریخی خواهیم بود. تمرکز اصلی گیم‌پلی این بازی رو نبرد‌های تن به تن خواهد بود. با پیشبرد بازی و باتوجه‌به تجربه بازیکنان، کاراکترها و مهارت‌هایشان پیشرفت خواهد کرد. سلاح‌ها نیز قابلیت شخصی‌سازی خواهند داشت.

نظر شما چیست؟ دیدگاه‌های خود را در مورد اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده