نویسنده: علی گودرزی
// یکشنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

دورخیز احتمالی پلی استیشن برای خرید بعدی

برند پلی استیشن با گسترش تیم حقوقی خود، احتمالا برای خرید استودیوهای بیشتر آماده می‌شود.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، پلی استیشن با استخدام یک وکیل متخصص در حوزه قوانین سیاست عمومی و آنتی‌تراست (قوانین موجود در آمریکا پیرامون ادغام شرکت‌های مختلف با یکدیگر)، احتمالا برای خریدهای قابل‌توجه بعدی دورخیز کرده است. این گزارش اولین‌بار از سوی Bloomberg Law منتشر شد.

فرد مورد بحث با نام گریگوری مک‌کوردی (Gregory McCurdy) پیش‌تر به‌عنوان رئیس تیم حقوقی در بخش فعالیت‌های مربوط‌به‌قوانین آنتی‌تراست کمپانی اوبِر (Uber) فعالیت می‌کرد. مک‌کوردی در شرکت اوبر با پوشش دادن مولفه‌های اداری مربوط‌به ادغام تیم‌ها و خرید شرکت‌های دیگر، موانع این‌چنینی را از مسیر شرکت آمریکایی کنار می‌زد. وجود چنین سابقه‌ای در کارنامه‌ی فرد مذکور، او را به گزینه‌ای مناسب جهت هموار کردن مسیر گسترش خانواده‌ی استودیوهای پلی استیشن بدل می‌کند. مک‌کوردی با نوشتن چنین اعلامیه‌ای در پروفایل لینکدین خود، مشخص کرد که به‌برند پلی استیشن ملحق شده است:

«دنیای بازی‌های ویدیویی بسیار جذاب است و این یک ماجراجویی تازه برای من به‌حساب می‌آید. از دورانی که در شرکت مایکروسافت داشتم، یادم می‌آید که این شرکت کنسول ایکس باکس را عرضه کرد تا با سونی رقابت کند. به سلامتی ماجراجویی‌های تازه!».

سونی خریدهای معرفی‌شده‌ی خود از جمله بانجی را تکمیل کرده است. پس باید صبر کنیم و ببینیم که حالا به‌دنبال کدام شرکت می‌گردد تا خانواده‌ی پلی استیشن را گسترش دهد. نظرتان چیست؟ فکر می‌کنید کدام استودیوی بازی‌سازی یا شرکت ناشر به‌خانواده پلی استیشن اضافه خواهد شد؟ دیدگاهتان را برای زومجی بنویسید.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده