// چهار شنبه, ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

مراحل ساخت بازی Saints Row به اتمام رسید

استودیو Deep Silver Volition به تازگی اعلام کرد که مراحل ساخت بازی Saints Row جدید به اتمام رسید و این محصول برای عرضه در تاریخ یک شهریور ماه آماده است.

مدتی پیش بود که Saints Row معرفی شد و می‌توان آن را یک ریبوت برای این سری درنظر گرفت. ازطرفی پس از تاخیر اعمال‌شده، مشخص شد که بازی Saints Row در تاریخ یک شهریور ماه برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. 

این در حالی است که به‌تازگی استودیو دیپ سیلور ولیشن (Deep Sivler Volition)، سازنده بازی Saints Row ازطریق حساب کاربری توییتر این بازی اعلام کرده که مراحل ساخت این بازی رسما به پایان رسیده است. به‌عبارتی بازی Saints Row به اصطلاح گلد شد و برای عرضه در تاریخ یک شهریور ماه آماده است. حال تیم سازنده مشغول آماده‌سازی نهایی بازی و آپدیت روز اول می‌شود. 

دراین‌میان اشاره کنم که Saints Row هم‌اکنون برای پیش‌خرید در دسترس قرار گرفته است و نسخه کامپیوتر بازی، در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار دارد. همچنین کاربرهای پلتفرم پی سی با مراجعه به صفحه بازی در فروشگاه اپیک گیمز می‌توانند سیستم مورد نیاز Saints Row را مشاهده کنند. 

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی چیست؟ 


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده