// چهار شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

بازی موبایل The Division Resurgence معرفی شد

دقایقی پیش شرکت یوبیسافت بازی موبایل The Division Resurgence را برای اندروید و iOS معرفی کرد.

در ماه می سال گذشته بود که اعلام شد The Division به پلتفرم‌های موبایل راه پیدا خواهد کرد. حال دقایقی پیش حساب کاربری توییتر یوبیسافت با انتشار یک تریلر بازی موبایل The Division Resurgence را معرفی کرد. این بازی موبایل برای اندروید و iOS عرضه خواد شد و متاسفانه هنوز تاریخ انتشار دقیقی از آن در دسترس نیست. بااین‌حال، علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در نسخه آلفا خصوصی بازی ثبت نام کرده و شانس خود را امتحان کنند. 

ازطرفی، بازی The Division 2 در نهمین فصل خود به سر می‌برد و همچنان عملکرد خوبی را از خود به‌نمایش گذاشته است. همچنین استودیو یوبیسافت مسیو (Ubisoft Massive)، سازنده بازی دیویژن 2، تاریخ انتشار فصل‌های دهم و یازدهم را هم مشخص کرده و شاهد یک Test Server عمومی برای Title Update بعدی خواهیم بود. دراین‌میان کاربران خواهان انتشار اخبار بیشتر حول اصلاح و اعمال تغییرات برای Specializationهای بازی در سال چهارم عرضه The Division 2 هستند.

باتوجه‌به صحبت تیم سازنده، این اصلاحیات همچنان در دست توسعه قرار دارد و زمانی تاریخ انتشار آن را اعلام می‌کنند به‌صورت کامل از کیفیت آن‌ها اطمینان داشته باشند. خبر خوب برای هواداران و بازیکنان این است که به‌لطف پشتیبانی یوبیسافت بوخارست، یوبیسافت تورنتو و یوبیسافت شانگهای، بازی The Division 2 دارای محتویات سال پنجم عرضه خواهد بود. بااین‌حال هنوز اخباری حول محتویات و ساختار آن منتشر نشده است.

 درانتها بد نیست به این مورد اشاره کنم که استودیو رد استورم اینترتینمنت هم در حال کار روی بازی The Division Heartland است و نسخه آزمایشی خصوصی این بازی در آینده نزدیک در دسترس قرار می‌گیرد. ازاین‌رو کاربران با مراجعه به وبسایت ثبت نام این نسخه آزمایشی، می‌توانند شانس خود را امتحان کنند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی The Division Resurgence را در زومجی مشاهده کرده و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده