نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

توییچ از دسترس کاربران ایرانی خارج شد

پلتفرم محبوب توییچ با اختلال‌هایی در چند وقت اخیر روبه‌رو بود و به‌نظر می‌رسد که کاملا از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است.

توییچ امروزه یکی از سرگرمی‌های اصلی علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی است و افراد زیادی روزانه مشغول استریم بازی‌های مختلف از طریق آن یا تماشای استریم دیگران هستند. امکانات جذابی که توییچ برای تعامل بین استریمر و مخاطب فراهم کرده و قابلیت‌های دیگر این پلتفرم، باعث شده‌اند تا روز به روز طرفداران آن در جهان و کشور خودمان بیش‌تر و بیش‌تر شود. با این حال در چند وقت اخیر، کاربران ایرانی مشکلات زیادی در دسترسی به توییچ داشتند و بارها شاهد مسدود شدن و پس از مدتی هم رفع مشکل این پلتفرم بودیم. 

اما آنطور که به‌نظر می‌رسد، توییچ یک بار دیگر هم دچار همین مشکلات شده و چند روزی است که کاربران ایرانی امکان دسترسی به آن را ندارند. طبق بررسی‌های زومیت، ظاهرا توییچ فیلتر شده و پیگیری‌ها در این مورد از کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه یا کمیته فیلترینگ هم تاکنون بدون نتیجه مانده است. در حال حاضر تلاش برای دسترسی به توییچ، در نهایت به پیام امکان دسترسی به این سایت وجود ندارد منتهی می‌شود ولی در صورت استفاده از نرم‌افزار‌های تغییر IP، بدون مشکل می‌توان وارد توییچ شد که نشان می‌دهد با مشکلی داخلی طرف هستیم. 

لطفا شما هم وضعیت فعلی خودتان در دسترسی به توییچ را با زومجی به اشتراک بگذارید. در صورت کسب اطلاعات بیش‌تر،‌ این پست بروزرسانی خواهد شد و امیدواریم شاهد رفع مشکل توییچ در آینده نزدیک باشیم. 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده