نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

امکان انتشار بازی God of War Ragnarok در تاریخ ۱۱ نوامبر

گمانه‌زنی‌ها در مورد زمان انتشار God of War Ragnarok نشان می‌دهد که این بازی می‌تواند در تاریخ ۱۱ نوامبر به‌دست بازیکن‌ها برسد.

تأخیر احتمالی زمان اعلام تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد تاریخ عرضه‌ی این دنباله‌ی مورد انتظار شده است. تام هندرسون، اینسایدر و خبرنگار سرشناس پیش‌بینی می‌کند که این بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) روانه‌ی بازار شود که با شایعات قبلی مطابقت دارد.

تام هندرسون با بررسی بازه‌ی زمانی انتشار دیگر آثار برجسته‌ به این نتیجه رسیده است که طرفدارها باید در تاریخ ۱۱ نوامبر منتظر تجربه‌ی بازی God of War Ragnarok باشند. ظاهرا نسخه‌ی بعدی بازی Need for Speed در تاریخ ۴ نوامبر (۱۳ آبان) به قفسه‌ی فروشگاه‌ها راه می‌یابد و بازی Avatar: Frontiers of Pandora شرکت یوبیسافت برای انتشار در تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان) در نظر گرفته شده است که احتمالا منجربه عرضه‌ی گاد آو وار رگنراک در میان این دو بازی می‌شود. این تاریخ با روند معمول انتشار بازی‌های فرست-پارتی سونی در روز جمعه هم تطابق دارد.

تام هندرسون در رسانه‌ی Exputer جزئیات جدیدی از نسخه‌های کالکتور بازی God of War Ragnarok را نیز فاش کرد. طاهرا نسخه‌های کلکسیونی بازی با نام‌های Collector’s Edition و Jotnar Edition شناخته می‌شوند. با اینکه ظاهرا هر دو نسخه شامل یک نمونه از چکش میولنیر است، نسخه‌ی Jotnar تنها با چکش و یک نسخه از بازی عرضه می‌شود. در آن سو نسخه‌ی کالکتور شامل موارد بیشتری از جمله نقشه‌ی بازی و چند برچسب است.

تصاویر تازه بازی God of War: Ragnarok

کوری بارلوگ، کارگردان خلاق استودیو سانتا مونیکا اخیرا با انتشار یک توئیت تازه طرفدارها را به شکیبایی برای انتشار جزئیات بیشتر از بازی God Of War: Ragnarok دعوت کرد. بارلوگ در این‌باره توضیح داد: «اگر دست من بود، تمام اطلاعات گاد آو وار رگنراک را به‌محض اطلاع با شما به اشتراک می‌گذاشتم، اما این‌گونه نیست. بنابراین صبور باشید. قول می‌دهم که در اولین فرصت ممکن اطلاعات بیشتری در دسترس قرار گیرد».

البته تاکنون انتشار بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر رسما از سوی استودیو سانتا مونیکا یا شرکت سونی تأیید نشده است و طرفدارها تا زمان انتشار اطلاعات موثق باید انتظارات خود را کنترل کنند. بازی God of War Ragnarok برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 ساخته می‌شود.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده