نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

دستیابی Fall Guys به ۲۰ میلیون بازیکن در ۴۸ ساعت نخست عرضه رایگان

بازی بتل رویال Fall Guys استودیو Mediatonic اخیرا به‌شکل رایگان در دسترس قرار گرفت. در مجموع بیش از ۲۰ میلیون بازیکن تا امروز فال گایز را تجربه کرده‌اند.

بازی Fall Guys از زمان عرضه‌ در سال ۲۰۲۰ به‌سرعت جای خود را در دل بازیکن‌ها باز کرد و توانست نظر خیلی‌ها را به خود جلب کند. فال گایز اخیرا به‌شکل رایگان در دسترس همه‌ی پلتفرم‌ها قرار گرفت و همان‌طور که انتظار می‌رفت، این موضوع باعث افزایش قابل‌توجه تعداد بازیکن‌های این محصول بتل رویال استودیو مدیاتونیک شد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی، توسعه‌دهنده‌ی Fall Guys اخیرا با انتشار یک توئیت تازه اعلام کرد که این بازی در ۴۸ ساعت نخست انتشار رایگان توانست مجموع تعداد بازیکن‌های خود را به بیشتر از ۲۰ میلیون نفر برساند. بی‌تردید جذب این تعداد بازیکن تحسین‌برانگیز است؛ به‌خصوص که زمان زیادی از عرضه‌ی رایگان بازی در همه‌ی پلتفرم‌ها نمی‌گذرد.

طرفدارها می‌توانند منتظر انتشار محتواهای هیجان‌انگیز بیشتری برای بازی Fall Guys در آینده‌ی نه‌چندان دور باشند. لوازم تزئینی جدیدی با حال‌وهوای سری بازی‌های هیلو در تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر) به بازی فال گایز راه می‌یابد و این در حالی است که استودیو Mediatonic روی حالت Stage Builder این بازی بتل رویال کار می‌کند.

بازی Fall Guys درحال‌حاضر در پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده