نویسنده: علی گودرزی
// یکشنبه, ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

آپدیت جدید بازی Stardew Valley در دست توسعه است

سازنده بازی Stardew Valley تایید کرد که آپدیت جدید این بازی جز اضافه کردن مواردی برای ساده‌ کردن کار مادسازها، محتوای زیادی را به‌ بازی اضافه نمی‌کند.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، اریک بارون (Eric Barone) که به‌عنوان خالق بازی Stardew Valley شناخته می‌شود، تایید کرد که یک آپدیت جدید برای این بازی منتشر خواهد شد. بارون پیرامون نشر این آپدیت جدید چنین گفت:

«این به‌روزرسانی بیشتر با تمرکز روی مادهایی که برای بازی ساخته می‌شوند، ایجاد شده است. آپدیتی که کار را برای جامعه‌ی ماد-سازها آسان می‌کند. البته که همراه‌با این آپدیت، یک سری محتوا نیز برای بازی منتشر خواهد شد؛ البته که این محتویات آنقدرها هم زیاد نیستند.»

آخرین آپدیت بازی Stardew Valley در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است. یک به‌روزرسانی که مواردی همچون تجربه‌ی دونفره به‌شکل Split Screen، یک جزیره‌ی جدید، یک ناحیه‌ی کشاورزی تازه، NPCهای جدید، معماها و موارد بیشتر را به‌بازی می‌آورد. هنوز مشخص نیست که آپدیت جدید بازی در چه تاریخی عرضه خواهد شد. بازی Stardew Valley با عرضه روی تقریبا تمامی پلتفرم‌های بازی ممکن، از سال ۲۰۱۶ تا به‌امروز رکورد فروش ۲۰ میلیون نسخه را ثبت کرده است.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده