نویسنده: فراز پاشایی
// چهار شنبه, ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

اشاره احتمالی بازیگر نقش جانی کیج به بازی Mortal Kombat 12

به نظر می‌رسد اندرو بوون، بازیگر نقش کاراکتر جانی کیج در دو نسخه اخیر سری بازی‌های مورتال کامبت، به ساخت بازی Mortal Kombat 12 اشاره کرده است.

آخرین نسخه از سری بازی‌های مورتال کامبت در سال ۲۰۱۹ در دسترس کاربران قرار گرفت. بازی Mortal Kombat 11 موفقیت‌های زیادی را برای سازندگان خود به ارمغان آورد و مورد تحسین بسیاری از منتقدان و عاشقان سبک مبارزه‌ای قرار گرفت. در طول ماه‌های گذشته شایعات زیادی پیرامون بازی Mortal Kombat 12 شکل گرفته است.

چرخه این امر هر چند ماه با درز اخبار و شایعات جدیدی، جان تازه‌ای به خود گرفته و توجهات را دوباره به سمت این بازی جلب می‌کند. به‌تازگی اتفاق جدیدی پیرامون این امر رخ داده است که از آن به‌عنوان اشاره‌ واضح و آشکار به نسخه جدید سری بازی‌های مورتال کامبت از جانب شخصی که ممکن است در روند توسعه این بازی نقش داشته باشد، نام برده می‌شود.

به‌تازگی اندرو بوون، بازیگر آمریکایی که سابقه صداپیشگی و به تصویر کشیدن شخصیت جانی کیج را در دو بازی Mortal kombat X و Mortal Kombat 11 را داشته، با انتشار توییتی توجهات زیادی را به خود جلب کرد. این توییت اندکی پس از انتشار و در لحظه نگارش این خبر توسط کاربر آن پاک شده است. بااین‌حال طبق اشاره منابع معتبر خبری در این ویدیو چند ثانیه‌ای اندرو بوون در محوطه شرکت برادران وارنر حضور داشته و موسیقی پخش‌شده در پس زمینه این ویدیو، یادآور بازی Mortal Kombat 2 بوده است.

هم‌چنان در این ویدیو جمله «Every deadly technique. It’s savage combat» شنیده می‌شود که به‌معنی «هر تکنیک کشنده، یک مبارزه وحشیانه است» بوده و وقوع این امر مرموز، حدس و گمان‌های بسیاری را حول بازی Mortal Kombat 12 به وجود آورده است. بااین‌حال چند ماه از اشاره خود سازندگان به نسخه جدید گذشته و استودیو سازنده اطلاعات رسمی حول آن منتشر نکرده است.

لوگو بازی Mortal Kombat

سال گذشته اعضای استودیو ندرلم اعلام کردند که تمرکز کامل خود را روی پروژه بعدی خود گذاشته‌اند. بااین‌حال اد بون، رئیس استودیو در دسامبر سال گذشته میلادی اعلام کرد که هنوز صحبت در مورد پروژه آینده این شرکت زود است. به‌طور قطع معرفی رسمی بازی Mortal Kombat 12 هیجان زیادی را به طرفداران این مجموعه تزریق خواهد کرد.

نظر شما عزیزان چیست؟ دیدگاه‌های خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده