نویسنده: هومن فلاحی
// جمعه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

تریلر هنگام عرضه بازی Diablo Immortal

لانچ تریلر بازی اکشن نقش‌آفرینی Diablo Immortal بازیکنان را برای ماجراجویی در دنیای Sanctuary دعوت می‌کند.

صبح امرور سرانجام شاهد عرضه جهانی جدیدترین بازی از مجموعه‌ی محبوب دیابلو روی پی‌سی و پلتفرم‌های موبایل بودیم. حالا بلیزارد انترتینمنت تریلر هنگام عرضه این بازی را منتشر کرده است که کلاس‌های مختلف در دسترس بازیکنان و دشمنان جهان بازی را به‌نمایش می‌گذارد.

حوادث Diablo Immortal پنج سال پس از وقایع اکسپنشن Lord of Destruction از بازی دیابلو 2 و پیش از دیابلو 3 اتفاق می‌افتد و داستان روبه‌رویی فرقه‌‌های Immortals و Shadows را روایت خواهد کرد. بازیکنان بازی را از منطقه‌ی Wortham آغاز می‌کنند و در جریان بازی به مناطقی مانند Frozen Tundra و شهر بزرگ Westmarch نیز قدم خواهند گذاشت.

اسکات بارگس، طراحان ارشد بازی می‌گوید به‌پایان رساندن بخش کمپین داستانی بازی چیزی در حدود ۲۰ ساعت طول خواهد کشید. البته بلیزارد تصمیم دارد تا به‌صورت منظم آپدیت‌های جدیدی برای این بازی منتشر کند که دانجن‌ها و مناطق جدیدی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. همچنین برنامه‌هایی برای اضافه شدن محتوای داستانی جدید به بازی نیز وجود دارد، هرچند در ابتدا باید ببینیم که واکنش اولیه‌ی گیمرها و منتقدان به بازی چگونه خواهد بود. شما می‌توانید تریلر هنگام عرضه بازی Diablo Immortal را در ادامه تماشا کنید.

دانلود از آپارات

یکی از قابلیت‌های جدید Diablo Immortal که پیش از این با آن آشنا شدیم، توانایی تغییر کلاس کاراکتر انتخابی بدون ساخت یک شخصیت جدید است. این قابلیت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به ساخت یک شخصیت جدید، کلاس انتخابی خود را از میان ۶ کلاس Demon Hunter ،Necromancer ،Monk ،Barbarian ،Wizard و Crusader انتخاب کنند. این کلاس‌ها ۱۲ مهارت قابل آزادسازی دارند که پنج مهارت می‌توانند به‌صورت همزمان فعال باشد.

تمامی کاربران Diablo Immortal روی پلتفرم‌های موبایل و پی‌سی می‌توانند به‌لطف ویژگی کراس‌پلی یا بازی بین پلتفرمی، کوئست‌ها و ماجراجویی‌های این بازی را با همراهی یکدیگر تجربه کنند. البته برای باز شدن قابلیت بازی با دوستان‌تان باید چپتر ابتدایی بازی را پشت‌سر بگذارید. همچنین طبق گزارش‌های منتشر شده از کاربران بازی، پیشرفت بازیکنان در کمپین هر شخصیت محدود به سروری که در آن بازی را آغاز می‌کنند خواهد بود؛ به‌علاوه کاربران فقط می‌توانند با دیگر افرادی متصل شوند که بازی خود را از یک سرور یکسان آغاز کرده باشند.

در حال حاضر توانایی تغییر و انتقال پیشرفت‌های بازیکنان از یک سرور بازی به دیگری وجود ندارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود رایگان Diablo Immortal به فروشگاه گوگل پلی برای اندروید، اپ استور برای iOS و وب‌سایت Battle.net برای نسخه ویندوز بازی مراجعه کنند. کاربران برای دانلود این بازی روی پلتفرم iOS به چیزی در حدود ۱۲ گیگابایت و برای نسخه پی‌سی بازی به ۲۷ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی خالی نیاز دارند.

نظر شما کاربران زومجی در این‌باره چیست؟ شما می‌توانید دیدگاه خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.


منبع comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده