نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

فاش شدن جزئیاتی از مأموریت ها و لوکیشن بسته الحاقی Cyberpunk 2077

ظاهرا داستان نخستین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی سایبرپانک 2077 با افشای ۱۰۰ها خط از دیالوگ‌های آن فاش شده است.

شاید بازی Cyberpunk 2077 برخی از انتظارات استودیو سی‌دی پراجکت رد و مخاطب‌های آن را برآورده نکرده باشد، اما نخستین بسته‌ی الحاقی در دست تولید این بازی اکشن نقش‌آفرینی می‌تواند باعث بهبود اوضاع شود؛ تا مثل آپدیت‌های فراوان که شرایط بازی را بهتر کردند، بیش‌ازپیش این محصول را در مسیر موفقیت بزرگ‌تر قرار دهد. این بسته‌ی گسترش‌دهنده برای عرضه در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است؛ بنابراین طرفدارها نباید به این زودی‌ها منتظر انتشار جزئیات رسمی بیشتر درباره‌ی آن از سوی استودیو CD Projekt RED باشند.

اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ظاهرا جزئیاتی از این بسته‌ی الحاقی مورد انتظار به بیرون درز کرده است. گویا ۱۰۰ها خط از دیالوگ‌های بسته‌ی الحاقی پولی بازی سایبرپانک 2077 پس از اضافه‌شدن تصادفی آن‌ها به بازی با به‌روزرسانی اخیر فاش شده است که نه‌تنها داستان این DLC، بلکه بسیاری از جزئیات مهم دیگر آن را هم فاش می‌کند. البته در این خبر به هیچ یک از جزئیات داستانی DLC پیش‌رو اشاره نمی‌شود. نگران اسپویل داستان نباشید.

نمایی از یک موتور سیکلت در بازی سایبرپانک 2077

از قرار معلوم این بسته‌ی الحاقی پولی بازی درمجموع ۷ مأموریت اصلی، برخوردها و داستان‌های تازه، مأموریت دلال‌ها و موارد دیگری را برای سایبرپانک 2077 به ارمغان می‌آورد. این DLC ماجراهای سانگ‌برد را دنبال می‌کند که گیمرها کنترل آن را در دست می‌گیرند. جالب اینکه ظاهرا نقش جانی سیلورهند در این دی‌ال‌سی به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است که شاید به در دسترس نبودن کیانو ریوز برای ضبط دیالوگ‌های تازه مربوط شود.

پایان این بسته‌ی الحاقی ظاهرا تأثیر مختصری بر داستان اصلی بازی سایبرپانک 2077 دارد

ظاهرا پایان این بسته‌ی الحاقی تأثیر مختصری بر داستان اصلی بازی سایبرپانک 2077 خواهد داشت و در پایان به وقایع آن اشاره می‌شود. درضمن این بسته بازیکن‌ها را به لوکیشن‌های جدیدی از نایت سیتی نظیر منطقه‌ی Sports Dome و منطقه‌ی Combat Zone خواهد برد. با اینکه این مناطق در نقشه‌ی بازی اصلی وجود داشتند، اما دسترسی به آن‌ها امکان‌پذیر نبود و بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی تازه برای اولین‌بار پای گیمرها را به این مکان‌ها باز می‌کند.

استودیو لهستانی سی‌دی‌پراجکت رد سخنی از تاریخ دقیق عرضه‌ی اولین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 یا زمان انتشار جزئیات بیشتر آن به میان نیاورده است. بنابراین اگر اطلاعات لورفته صحت داشته باشند، تأیید آن‌ها از سوی توسعه‌دهندگان احتمالا مدتی طول خواهد کشید. درحال‌حاضر بازی سایبرپانک 2077 در پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر و گوگل استیدیا قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده