// چهار شنبه, ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

توقف توسعه محتوای جدید بخش Hazard Zone بازی Battlefield 2042

استودیوی DICE طراحی و توسعه‌ی بخش Hazard Zone بازی Battlefield 2042 را طی یک بیانیه‌ی رسمی متوقف کرد. همچنین اطلاعات جدیدی در خصوص آینده‌‌ی این بازی به اشتراک گذاشتند.

سازندگان بازی Battlefield 2042 امید زیادی به بخش Hazard Zone داشتند. ولی پس از بررسی‌های متعدد به این نتیجه رسیدند که این بخش تناسب چندانی با بازی ندارد. بنابراین تصمیم گرفتند تمرکز خود را روی بخش‌های دیگری بگذارند. بخش‌هایی که مورد توجه بازی‌بازان Battlefield 2042 قرار گرفته‌اند.

البته این به معنای حذف شدن بخش Hazard Zone از بازی Battlefield 2042 نیست. بلکه توسعه‌ی این بخش متوقف خواهد شد. سازندگان کماکان به رفع مشکلات احتمالی این بخش خواهند پرداخت. ولی انتظار به‌روزرسانی‌های جدید برای این بخش را نداشته باشید.

اطلاعیه‌ی رسمی سازندگان در خصوص نوسازی تجربه‌ی کلی بازی نیز اخبار خوشحال کننده‌ای به اشتراک گذاشت. روند نوسازی تجربه‌ی کلی بازی پس از عرضه‌ی فصل اول Battlefield 2042 پایان خواهد یافت. روند توسعه به خوبی پیش می‌رود. روند نوسازی کلی قرار است مشکلات آزار دهنده‌ی بازی را برطرف کند و تمرکز گیم‌پلی را در مرکز نقشه قرار دهد. فضاهایی که سرعت گیم‌پلی را کند می‌کنند از بازی حذف خواهند شد و تجربه‌ی یک دست‌تری را شاهد خواهیم بود.

کاراکترهای بازی Battlefield 2042

فصل اول بازی Battlefield 2042 قرار است در ماه ژوئن میلادی (خرداد-تیر) عرضه شود. در کل باید انتظار 4 فصل (Season)، چهار Specialist جدید و نقشه‌های تازه را داشته باشید. البته که شاهد سلاح‌ها و گجت‌های جدید نیز خواهید بود. Battle Pass نیز قرار است به Battlefield 2042 اضافه شود. بتل پس آیتم‌های گیم‌پلی جدیدی را به شما هدیه خواهد کرد. همچنین موارد تزئینی نیز برای دارندگان بتل پس رایگان و پولی در دسترس قرار خواهند گرفت.

فصل اول بازی Battlefield 2042 قرار است محتوای جدیدی را به بازی اضافه و تعدادی از مشکلات آن را برطرف کند.

نظر شما در این خصوص چیست دوستان؟ شما طرفدار بخش Hazard Zone بودید؟ به آینده‌ی Battlefield 2042 امیدوار هستید؟ لطفاً نظرات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده