// جمعه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

نورمن ریداس: ساخت بازی Death Stranding 2 شروع شده است

نورمن ریداس، بازیگر سریال The Walking Dead و بازی Death Stranding ظاهرا در یک مصاحبه تایید کرد که ساخت دنباله دث استرندینگ به‌تازگی شروع شده است.

در جدیدترین اخبار بازی ناگهان نورمن ریداس، بازیگر شناخته‌شده در مصاحبه با سایت Leo Edit خبر از شروع تولید دث استرندینگ ۲ داد. او در پاسخی کوتاه به یکی از پرسش‌های مطرح‌شده راجع به بازی Death Stranding استودیو کوجیما پروداکشنز گفت: «به‌تازگی دومی را شروع کردیم».

بازی Death Stranding به نویسندگی و کارگردانی هیدئو کوجیما تا پایان ماه مارس سال ۲۰۲۱ به بیشتر از پنج میلیون نسخه رسید. دث استرندینگ که استودیو Kojima Productions برای تولید آن با بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی همکاری داشت، روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوتر در دسترس گیمرها قرار دارد.

جالب است که به‌تازگی هم شاهد قرارگیری تصویر بازی Death Stranding Director's Cut در بنر سایت رسمی PlayStation Studios بودیم و هم شخصیت سم پورتر بریجز با ظاهر نورمن ریداس را در تصویر اصلی ساخته‌شده برای معرفی برخی از بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس جدید دیدیم.

تصویری از منظره بازی death stranding با حضور شخصیت سم پورتر بریجس

نورمن ریداس در مصاحبه‌ی جدید خود گفت که طی پروسه‌ی ساخت نخستین بازی Death Stranding، حدود دو تا سه سال مشغول نقش‌آفرینی در آن با تکنولوژی موشن کپچر بود. در نتیجه برخی از طرفدارها فکر می‌کنند که شاید دث استرندینگ 2 مثلا سه سال بعد از راه برسد. او می‌گوید: «پروژه‌ی بزرگی بود. پس ما به‌تازگی قسمت دوم آن را شروع کردیم».


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده