نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

توسعه حالت Stage Builder برای بازی Fall Guys

طبق اعلام استودیوی مدیاتونیک، تیم توسعه‌ی بازی Fall Guys در حال ساخت بخش جدید Stage Builder است که در تاریخ نامشخصی به بازی اضافه خواهد شد.

طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده است، به‌نظر می‌رسد بازی Fall Guys به‌زودی تغییرات بزرگی را تجربه خواهد کرد. استودیوی مدیاتونیک به‌عنوان سازنده‌ی این اثر اخیراً اعلام کرد این بازی در ماه ژوئن به‌صورت رایگان در دسترس تمام بازیکنان قرار خواهد گرفت. به‌گفته‌ی مدیاتونیک، رایگان شدن تجربه‌ی Fall Guys می‌تواند تغییرات بزرگی در مسیر پیشرفت آن ایجاد کند. البته رایگان شدن Fall Guys تنها تغییر جدید برای طرفداران این بازی نخواهد بود و در آینده قرار است ویژگی‌های بیشتری به آن اضافه شود.

در همین راستا اخیرا مدیاتونیک اعلام کرد تیم توسعه در حال ساخت یک بخش ویرایشگر و ساخت نقشه‌ی مراحل (Stage Builder) است. با اینکه مدیاتونیک جزئیات بیشتری از این بخش جدید با طرفداران به اشتراک نگذاشت اما در ویدئوی مربوط‌به خبر رایگان شدن تجربه‌ی Fall Guys می‌توان برخی ابزار مختلف برای ویرایش مراحل را مشاهده کرد. احتمالا بازیکنان در بخش Stage Builder بازی Fall Guys قادر هستند شیوه‌ی کار کردن موانع گوناگون مانند تبرهای چرخان، پنکه‌های کولاک‌ساز و گرزهای متحرک به‌همراه آیتم‌های تزئین مراحل مثل بالون‌ها و ستون‌های رنگارنگ را تغییر دهند.

اسکین‌های DOOM برای بازی Fall Guys

همچنین مانند Super Mario Maker، به‌نظر می‌رسد بازیکنان باید مراحلی را که طراحی کرده‌اند به پایان برسانند تا درنهایت اجازه‌ی بارگذاری و به اشتراک گذاشتن آن را داشته باشند. استودیوی مدیاتونیک هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان انتشار بخش طراحی و ویرایش مراحل منتشر نکرده است. بااین‌حال این استودیو ساخت این بخش را تایید کرده است و ما می‌دانیم که این بخش جدید همزمان با رایگان شدن بازی Fall Guys در دسترس بازیکنان قرار نخواهد گرفت.

بازی Fall Guys برای پلتفرم پی سی و کنسول پلی استیشن 4 عرضه شده است. این بازی در تاریخ ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن) روی کنسول‌های پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر می‌شود. در همین تاریخ بازی Fall Guys از فروشگاه استیم خارج شده و به فروشگاه اپیک گیمز اضافه خواهد شد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این خبر را با زومجی به اشتراک گذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده