// جمعه, ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

عرضه رایگان فورتنایت در ایکس باکس کلود گیمینگ

بازی Fortnite به‌صورت رایگان در ایکس باکس کلود گیمینگ قرار گرفت تا بدون اشتراک گیم پس آلتیمیت بتوانید آن را با اینترنت پرسرعت روی دستگاه‌های مختلف تجربه کنید.

مشترک‌های گیم پس آلتیمیت که از اینترنت پرسرعت مورد نیاز برخوردار هستند، همواره می‌توانند با ایکس باکس کلود گیمینگ سراغ اجرای استریم‌محور برخی از بازی‌ها روی دستگاه‌های مختلف از جمله موبایل و کامپیوتر بروند. حالا می‌دانیم که براساس جدیدترین اخبار بازی، فورتنایت به شکل رایگان در ایکس باکس کلود گیمینگ قرار گرفت. پس حتی اگر یک بازیکن اصلا مشترک گیم پس آلتیمیت نباشد، با مراجعه به سایت Xbox.com/Play می‌تواند سراغ تجربه‌ی بازی Fortnite به این شکل برود.

فورتنایت یکی از آن بازی‌های حاضر در ایکس باکس کلود گیمینگ است که از کنترل لمسی پشتیبانی می‌کنند. پس حتی اگر حتی یک دسته گیمینگ مناسب هم در دسترس شما نیست، به‌سادگی می‌توانید با صفحه‌ی لمسی تبلت‌ها و موبایل‌های هوشمند خود سراغ بازی بروید. جالب این‌جا است که باتوجه‌به حذف فورتنایت از اپ استور، برخی از کاربرهای آیپد و آیفون اکنون با ایکس باکس کلود گیمینگ بالاخره راهی برای تجربه‌ی رایگان و قانونی بازی فورتنایت پیدا کرده‌اند.

شرکت مایکروسافت گفت که در آینده شاهد پشتیبانی ایکس باکس کلود گیمینگ از بازی‌های Free-to-Play بیشتری خواهیم بود. باید صبر کرد و دید که علاوه‌بر فورتنایت، کدام بازی‌های ویدیویی بدون نیاز به گیم پس آلتیمیت با ایکس باکس کلود گیمینگ در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌گیرند.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده