// پنجشنبه, ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

تغییر مکان استودیو کوجیما پروداکشنز

هیدئو کوجیما، سازنده‌ی سری بازی Metal Gear و بازی Death Stranding با انتشار چند تصویر اعلام کرد که استودیو کوجیما پروداکشنز به یک مکان جدید منتقل می‌شود.

بیشتر از پنج سال از تولد استودیو Kojima Productions می‌گذرد و حالا می‌دانیم که تیم سازنده‌ی بازی دث استرندینگ از ساختمان محل کار خود خارج شده است. هیدئو کوجیما در توییتر تصاویری از استودیو تخلیه‌شده‌ی کوجیما پروداکشنز را با مخاطب‌ها به اشتراک گذاشت و نوشت: «امروز با ورودی استودیو که مجسمه‌ی لودنس در آن قرار داشت، خداحافظی می‌کنیم؛ همچنین با آشپزخانه‌ای که به مدت بیشتر از پنج سال، خانه‌ی ما بود. خاطرات زیادی به ذهن می‌آیند. بدرود».

کوجیما پروداکشنز از اواخر سال ۲۰۲۰ پروسه‌ی استخدام نیرو برای کار روی بازی جدید خود را آغاز کرد. همچنین از صحبت‌های کوجیما برداشت شده است که این تیم اکنون روی چند پروژه کار می‌کند. شاید استودیو Kojima Productions در حال انتقال به یک ساختمان بزرگ‌تر یا مکانی با امکانات به‌خصوص مورد نیاز بازی‌سازهای خود باشد.

تصاویری از محیط تخلیه شده استودیو کوجیما پروداکشنز

درحالی‌که استودیو بازی‌سازی Kojima Productions در کشور ژاپن قرار دارد، چند ماه قبل شاهد تأسیس شعبه‌ی لس آنجلس آن بودیم؛ شعبه‌ای که بیشتر با تمرکز روی مدیوم‌های دیگر همچون سینما و تلویزیون فعالیت خواهد کرد. طرفدارها منتظر هستند که ساختمان جدید استودیو کوجیما پروداکشنز را ببینند و شاید دلیل تغییر مکان استودیو را از زبان هیدئو کوجیما بشنوند.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده