نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

تمدید نشان تجاری Silent Hill توسط کونامی

کونامی درخواست تمدید نشان تجاری تعدادی از مجموعه بازی‌های متعلق به خود نظیر Silent Hill را ثبت کرده است.

مجموعه بازی Silent Hill (سایلنت هیل) شرکت کونامی از مدت‌ها پیش در سکوت خبری فرو رفته است. اما هر چند وقت یک‌بار در میان شایعات و گزارش‌های پیاپی که از احیای این مجموعه‌ی پرطرفدار حکایت دارند، رخدادهایی به وقوع می‌پیوندد که صبر طرفدارها را لبریز می‌کند و به‌سادگی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت. برای مثال همان‌طور که توسط یکی از کاربران انجمن ردیت گزارش شد، ظاهرا شرکت Konami اخیرا درخواست تمدید نشان تجاری تعدادی از مجموعه‌های متعلق به خود نظیر بازی Tokimeki Memorial، بازی Gradius و بازی Silent Hill را ثبت کرده است.

باید توجه داشته باشید که تمدید نشان تجاری از سوی ناشران بزرگ برای حافظت از مجموعه‌های متعلق به خود یک امر عادی است؛ به‌خصوص که شرکت کونامی هنوز از نام و کاراکترهای مجموعه‌ی سایلنت هیل در رسانه‌های مختلف استفاده می‌کند. مدتی قبل یک فرد ناشناس از غفلت شرکت کونامی برای تمدید دامنه‌ی اینترنتی مجموعه بازی‌های Silent Hill استفاده کرد و به قصد شوخی آن را به تصاحب خود درآورد. این شخص یک توئیت از ماساهیرو ایتو، طراح هنری ارشد Silent Hill 2 در این وب‌سایت منتشر کرد که به نارضایتی این هنرمند از طراحی کله هرمی اشاره داشت.

درحال‌حاضر شایعات زیادی از مجموعه‌ی محبوب Silent Hill به گوش می‌رسد و بسیاری از طرفدارها امیدوارند که تمدید نشان تجاری مجموعه به انتشار نسخه‌ی جدیدی از آن اشاره داشته باشد. به‌هرشکل، باید ببینیم که شرکت کونامی چه زمانی سکوت خود را می‌شکند و با معرفی نسخه‌ی جدیدی از سایلنت هیل به انتظار چندین ساله‌ی طرفدارها پایان خواهد داد. شما می‌توانید درصورت انتشار اخبار بیشتری در این رابطه آن‌ها را در زومجی مطالعه کنید.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده