نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

احتمال عرضه بسته الحاقی برای بازی Horizon Forbidden West

ویدیوی اخیر Age Rating Guides به راه‌یابی یک فروشگاه آنلاین به Horizon Forbidden West برای خریداری بسته‌های الحاقی بازی اشاره دارد.

بازی Horizon Forbidden West در نخستین هفته‌ی انتشار برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 سونی، چه در فروش نسخه‌های دیجیتالی و چه در فروش نسخه‌های فیزیکی عملکرد بسیار خوبی داشت. محتوای بسیار زیادی برای تکمیل در این بازی اکشن نقش‌آفرینی استودیو گوریلا گیمز وجود دارد، اما شاید طرفدارها پس از پایان داستان از خود بپرسند که آیا در آینده محتوای جدیدی برای آن عرضه می‌شود؟ بازی Horizon Zero Dawn دارای یک بسته‌ی الحاقی پروپیمان با نام The Frozen Wilds بود و شاید دنباله‌ی آن نیز صاحب یک یا چند بسته‌ی الحاقی شود.

باتوجه‌به ویدیو اخیر Age Rating Guides شورای رده‌بندی سنی VSC که در توئیتر منتشر شد، احتمالا بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی بازی Horizon Forbidden West در راه هستند. در زمان ۱:۱۹ دقیقه‌ی این ویدیو به راه‌یابی یک فروشگاه آنلاین بسته‌های گسترش‌دهنده اشاره شده است. درحال‌حاضر چنین فروشگاه آنلاینی در بازی هورایزن فوربیدن وست وجود ندارد. نظر به اینکه هیئت رده‌بندی VSC مسئول رده‌بندی سنی بازی‌های ویدیویی در اروپا است، بنابراین این احتمال وجود دارد که به‌طور تصادفی این اطلاعات را زودتر از زمان مقرر فاش کرده باشد.

دانلود از آپارات

البته هنوز زمان انتشار بسته‌های الحاقی احتمالی برای بازی Horizon Forbidden West مشخص نیست و باید زمان بیشتری را برای انتشار اطلاعات رسمی از سوی استودیو گوریلا گیمز و شرکت سونی منتظر بمانیم. بازی هورایزن فوربیدن وست درحال‌حاضر در پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 قابل تجربه است. استودیو گوریلا گیمز اخیرا به‌روزرسانی ۱.۰۵ بازی را در دسترس قرار داد که مشکلاتی نظیر وضوح بیش از اندازه‌ی تصاویر در حالت HDR و انیمیشن‌های عجیب چهره‌ی کاراکترها را رفع کرد. این بازی تحسین‌شده توانست در بررسی زومجی نمره‌ی ۹ از ۱۰ را دریافت کند که در خلاصه‌ی آن می‌خوانیم:

«هورایزن فوربیدن وست، یک بازی پرشده با دقایقی است که بازیکن نمی‌خواهد تجربه‌ی کامل آن‌ها را از دست بدهد؛ دقایقی تشکیل‌شده از دیالوگ‌های به‌جا، شخصیت‌های دارای هویت، خطوط داستانی متفاوت و در عین حال پیوندخورده به یکدیگر، مبارزات جذاب، مراحل فرعی عالی، فعالیت‌های درگیرکننده، محیط‌های متنوع، موسیقی‌های شنیدنی و جلوه‌های بصری بسیار خوب که به درستی کنار یکدیگر قرار گرفتند.

وجود برخی از المان‌های ناخوشایند و مرسوم بازی‌های جهان-باز سال‌های اخیر در این اثر و مشکلات کوچک مربوط‌به تنظیم ریتم کلی، باعث شدند که ساخته‌ی جدید تیم گوریلا بدون نقص نباشد. ولی در آخر این استودیو بازی‌سازی هلندی انقدر دنباله را نسبت به بازی اصلی پیشرفت داده است که حالا می‌توان حداقل یک بار شانس دادن به Horizon Forbidden West را حتی به افرادی توصیه کرد که موفق به برقراری ارتباط با Horizon Zero Dawn نشدند».


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده