// پنجشنبه, ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

دستیابی Destiny 2 به حدود ۲۹۰ هزار بازیکن همزمان در استیم

پس از عرضه‌ی DLC بزرگ The Witch Queen توسط بانجی، بازی Destiny 2 به ۲۸۹۸۹۵ بازیکن همزمان در استیم رسید.

Bungie که چند روز قبل خبر خرید آن توسط سونی منتشر شد، در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند) بالاخره بسته‌ی الحاقی عظیم The Witch Queen بازی Destiny 2 را تقدیم بازیکن‌ها کرد. براساس جدیدترین اخبار بازی می‌دانیم که این دی‌ال‌سی نه‌تنها از سوی بسیاری از کاربرها مورد تحسین قرار گرفت، بلکه تعداد بازیکن‌های همزمان ساخته‌ی بانجی را هم شدیدا افزایش داد؛ تا حدی که طی مقطعی از یک روز، Destiny 2 فقط در پلتفرم استیم به ۲۸۹ هزار و ۸۹۵ بازیکن همزمان رسید. البته که اگر تعداد بازیکن‌های همزمان بازی در پلتفرم‌های دیگر یعنی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، Stadia ایکس باکس وان را هم در نظر بگیریم، با عدد بسیار بزرگ‌تری مواجه خواهیم بود.

این استودیو بازی‌سازی که مطابق با آمار ثبت‌شده در صفحه لینکدین Bungie اکنون بیش از ۱۱۰۰ کارمند دارد، براساس گزارش‌ها همزمان چند پروژه‌ی مختلف را جلو می‌برد. جالب به نظر می‌رسد که رکورد تعداد بازیکن‌های همزمان بازی Destiny 2 در استیم برابر با ۲۹۲۳۱۴ نفر است؛ آماری که در سال ۲۰۱۹ و طی زمانی ثبت شد که تازه این بازی لایو سرویس همراه‌با بسته‌ی الحاقی Shadowkeep وارد فروشگاه دیجیتالی شرکت Valve شده بود. The Witch Queen کاری کرد که بازی Destiny 2 به بیشترین تعداد بازیکن‌های همزمان خود طی دو سال و چهار ماه اخیر برسد.

بسته الحاقی بزرگ The Witch Queen بازی Destiny 2 بانجی

با اینکه بیشتر از یک میلیون نفر دی‌ال‌سی The Witch Queen را پیش‌خرید کردند، بانجی از پس مدیریت شرایط برای بازی Destiny 2 برآمد و افزایش قابل‌توجه تعداد بازیکن‌ها ظاهرا به خوبی مدیریت شده است. به همین خاطر اکنون بسیاری از طرفدارها می‌گویند که بدون مشکل مشغول تجربه‌ی بازی Destiny 2: The Witch Queen هستند.

استودیو بازی‌سازی بانجی روی حداقل یک بازی معرفی‌نشده‌ی جدید و Destiny 2: Lightfall کار می‌کند که «حماسه‌ی نور در جهان سری بازی Destiny» را به پایان خواهد رساند. براساس آخرین اخبار بازی می‌دانیم که دی‌ال‌سی بسیار بزرگ Lightfall برای عرضه در سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده است. البته که جدا از آن هم طی ماه‌های آتی، محتوای زیادی در دسترس گیمرهای بازی Destiny 2 خواهد بود تا به خوبی آن‌ها را سرگرم کند.


منبع EuroGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده