نویسنده: علی گودرزی
// یکشنبه, ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

تبدیل Spider-Man: Miles Morales به سومین بازی پرفروش سونی در آمریکا

با استناد به‌آمار رسمی سازمان NPD، بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به‌سومین بازی پرفروش تاریخ سونی در کشور آمریکا بدل شده است.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی و با استناد به‌آمار و ارقام منتشر شده از سازمان NPD مشخص شد که بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به‌سومین بازی پرفروش تاریخ سونی (از سال ۱۹۹۵) در آمریکا تبدیل شده است.

در این رده‌بندی فروش خالص و دلاری Marvel’s Spider-Man: Miles Morales حساب شده است؛ نه تعداد واحدهای به‌فروش رفته. بازی مایلز مورالز در قالب یک بازی مستقل با قیمت ۴۹.۹۹ دلار و همچنین در قالب یکی از محتویات بازی ۶۹.۹۹ دلاری Marvel's Spider-Man Remastered عرضه شد و محاسبات صورت‌گرفته جهت رده‌بندی این اثر، با احتساب آمار به‌دست آمده از فروش هر دوی این باندل‌ها انجام شده است؛ البته به‌نظر می‌رسد که قسمت مهمی از آمار و ارقام به‌دست آمده به‌فروش نسخه‌ی جداگانه‌ی ۴۹.۹۹ دلاری این بازی مربوط باشد.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales درحالی رتبه‌ی سوم پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ سونی را کسب کرده است که دو اثر Marvel's Spider-Man و God of War به‌ترتیب در رده‌های اول و دوم، بالاتر از این بازی قرار گرفته‌اند. گفتنی است که طبق گزارش جدید NPD، بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales همچنین توانست رده‌ی ششم را در میان پرفروش‌ترین بازی‌های ماه ژانویه‌ی کشور آمریکا از آن خود کند.

نظرتان چیست؟ دیدگاهتان درباره‌ی این خبر را برای زومجی بنویسید.


منبع pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده