نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

وجود بیش از ۴۰ موجود ماشینی در بازی Horizon Forbidden West

کتاب راهنمای Horizon Forbidden West از وجود بیش از ۴۰ موجود ماشینی در این بازی نقش‌آفرینی جهان-باز استودیو گوریلا گیمز حکایت دارد.

بازی Horizon Forbidden West درحال تبدیل شدن به یک محصول نقش‌آفرینی جهان-باز بسیار گسترده است و کتاب راهنمای ۶۵۶ صفحه‌ای آن مصداق بارز دیگری بر این ادعا است. با استناد به تازه‌ترین اخبار بازی، انتشارات Future Press تأیید کرد که این کتاب گالینگور در اواخر ماه مارس (فروردین) در دسترس قرار می‌گیرد و شامل تجزیه‌وتحلیل تمام جزئیاتی است که طرفدارها باید از بازی آتی استودیو گوریلا گیمز انتظار داشته باشند.

بیش از ۲۰۰ صفحه از کتاب راهنمای Horizon Forbidden West به موجودات ماشینی بازی اختصاص دارد که بازیکن‌ها در طول ماجراجویی‌های خود با آن‌ها مواجه می‌شوند و تعدادشان از ۴۰ مورد فراتر می‌رود. در توضیحات پشت جلد کتاب نیز آمده است: «یاد بگیرید که چگونه از تمام حملات موجودات ماشینی بگریزید و همیشه بهترین رویکرد را برای ازبین‌بردن آن‌ها داشته باشید.» باید درنظر داشته باشید که تقریبا ۲۶ نوع دشمن متفاوت در بازی Horizon Zero Dawn وجود داشت؛ بنابراین تنوع دشمنان بازی هورایزن فوربیدن وست بسیار بیشتر از نسخه‌ی اول است.

شما می‌توانید درصورت تمایل از حالا کتاب راهنمای بازی Horizon Forbidden West را از فروشگاه آمازون پیش خرید کنید که در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۲ (۱۱ فروردین ۱۴۰۱) منتشر خواهد شد. جای تأسف است که این کتاب راهنما در زمان عرضه‌ی بازی در تاریخ ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) در دسترس بازیکن‌ها قرار نمی‌گیرد. مدتی قبل بازی Horizon Forbidden West رده‌بندی سنی T یا مناسب نوجوانان ۱۳ سال و بالاتر را دریافت کرد که مشابه نسخه‌ی اول است. کاربران پلی استیشن 5 باید حدودا ۹۰ گیگابایت از فضای ذخیره‌سازی کنسول را برای تجربه‌ی بازی آماده کنند.


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده