// دوشنبه, ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

فضای مورد نیاز بازی Gran Turismo 7 مشخص شد

به‌تازگی مشخص شده است که کاربران پلی استیشن 5 برای تجربه‌ی بازی Gran Turismo 7 به چه اندازه فضای خالی در حافظه نیاز دارند.

هواداران سری گرن توریزمو چند سالی است که منتظر نسخه‌ی جدید این سری ریسینگ هستند و کمتر از ۴۰ روز دیگر، بازی Gran Turismo 7 برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه می‌شود. این در حالی است که با انتشار جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی فضای مورد نیاز این بازی روی کنسول نسل ۹ سونی مشخص شده است.

کاربران پلی استیشن 5 از تاریخ ۶ اسفند ماه (۲۵ فوریه) می‌توانند بازی جدید استودیو Polyphony Digital را با حجم تقریبا ۹۰ گیگابایت پری‌لود (Pre-Load) کنند. به‌طور دقیق، هفتمین نسخه‌ی اصلی از مجموعه بازی گرن توریزمو ۸۹.۴۴۵ گیگابایت از فضای کنسول شما را اشغال می‌کند. هنوز نمی‌دانیم که این بازی شبیه‌ساز رانندگی واقعی روی پلی استیشن 4 چه میزان از فضای کنسول را به خود اختصاص می‌دهد. حساب کاربری توییتر PlayStation Game Size به‌عنوان منبع اصلی خبر، همیشه توضیح داده است که امکان هر نوع تغییر فضای مورد نیاز با آپدیت روز عرضه وجود دارد.

تمام قسمت های مجموعه بازی Gran Turismo (گرن توریزمو)، بازی ریسینگ شبیه ساز رانندگی پلی استیشن سونی

البته اشاره کنم که فضای مورد نیاز ذکرشده در دیتابیس پلی استیشن، معمولا بیشتر از میزانی است که درنهایت روی کنسول برای بازی‌ها درنظر گرفته می‌شود. نظر شما کاربران زومجی در این‌باره چیست؟ بازی Gran Turismo 7 در تاریخ ۱۳ اسفند ماه (چهار مارس) برای کنسول PS4 و کنسول PS5 عرضه می‌شود.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده