// دوشنبه, ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

وجود انتخاب های اخلاقی قدرتمند در بازی Horizon Forbidden West

بازیکنان در بازی Horizon Forbidden West با انتخاب‌هایی روبه‌رو می‌شوند که روی چگونگی رسیدن آن‌ها به پایان داستان، تأثیرگذار هستند.

کمتر از یک ماه دیگر به عرضه بازی Horizon Forbidden West زمان باقی‌مانده است و کاربران پلی استیشن، بیش‌ازپیش مشتاق تجربه‌ی جدیدترین ساخته گوریلا گیمز هستند؛ آن هم زمانی‌که می‌دانیم هورایزن فوربیدن وست جهانی بزرگ‌تر و درگیر کننده‌تر از زیرو داون را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. براساس جدیدترین اخبار بازی، Horizon Forbidden West شامل «انتخاب‌های اخلاقی بسیار قدرتمند» است.

به‌تازگی بنجامین مک‌کاو، کارگردان روایی Horizon Forbidden West در مصاحبه با وبسایت Everyeye اعلام کرد که داستان بازی ۶ ماه پس از وقایع نسخه اول رخ می‌دهد؛ جایی‌که نشانه‌هایی از یک خطای بحرانی در عملیات زمین‌سازی به‌چشم می‌خورد. دراین‌میان مشخص شد که بعضی از انتخاب‌های داستانی شما در طول بازی، مسیر رسیدن به پایان تأثیرگذار و مشخص هورایزن فوربیدن وست را شکل می‌دهند.

درواقع بازی Horizon Forbidden West برخلاف بعضی از بازی‌های نقش‌آفرینی که چند پایان مختلف را در اختیار مخاطب قرار می‌دهند، تنها دارای یک پایان است. اما انتخاب‌های ذکرشده باعث می‌شوند تا مسیر رسیدن الوی به پایان بازی هورایزن فوربیدن وست، متفاوت باشد؛ پایانی به‌گفته‌ی سازنده، «بسیار قوی و تأثیرگذار» خواهد بود.

نظر شما کاربران زومجی در این‌باره چیست؟ بازی Horizon Forbidden West در تاریخ ۲۹ بهمن ماه (۱۸ فوریه) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.


منبع Pushsquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده