// پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۸

تأخیر بسته الحاقی جدید و بزرگ بازی Ghostrunner

بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بسیار مورد انتظار Project_Hel بازی Ghostrunner با تأخیری تقریباً دو ماهه در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که انتشار بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی پیش‌روی بازی Ghostrunner با تأخیری دو ماهه مواجه شده است. این بازی اکشن علمی-تخیلی استودیو One More Level پس از انتشار در سال ۲۰۲۰ به موفقیتی غیرمنتظره دست یافت و به‌واسطه‌ی سیستم مبارزات دشوار اما رضایت‌بخش و البته پارکور و جابه‌جایی شگفت‌انگیز خود به‌سرعت توجه بازیکن‌های بسیاری را به خود جلب کرد.

این ماه قرار بود که بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Project_Hel در دسترس بازیکن‌های بازی Ghostrunner قرار بگیرد؛ اما طرفدارها باید تا ۳ مارس (۱۲ اسفند) برای تجربه‌ی آن منتظر بمانند. این اطلاعیه ازطریق یک پُست تازه در توییتر مخابره شد که دلیل الزام این تأخیر را توضیح می‌دهد. در این توییت ذکر شده است که تیم توسعه‌دهنده از این زمان اضافی برای «ایجاد بهبودهایی مفید و درعین‌حال تضمین صحت و سلامت تیم و شرکای جهانی» استفاده خواهد کرد.

در مواردی این‌چنینی، بهتر است که بازی‌ها را تا زمان آمادگی کامل به تعویق بیندازید؛ تا اینکه عجله کنید و یک محصول ناقص را تحویل گیمرها بدهید. چندی قبل شرکت ۵۰۵ گیمز مجموعه‌ی Ghostrunner را با پرداخت مبلغ پنج میلیون دلار خریداری کرد. درحال‌حاضر دنباله‌ی این بازی اکشن برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.

بازی Ghostrunner در ابتدا در اکتبر سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد و سپس در ماه نوامبر همان سال به کنسول نینتندو سوییچ راه یافت. این بازی در سپتامبر سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز قرار گرفت.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده