نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

رونمایی از جناح تازه در تریلر بازی Total War: Warhammer 3

جناح Daemons of Chaos به‌عنوان هشتمین جناح بازی Total War: Warhammer 3 معرفی شد که قابلیت شخصی‌سازی بسیاری را در اختیار می‌گذارد.

سگا و استودیو کریتیو اسمبلی در آستانه‌ی انتشار بازی Total War: Warhammer 3 تریلرهایی از این اثر استراتژی را در فواصل زمانی معین پخش می‌کنند تا طرفداران را هرچه بیشتر با بخش‌های گوناگون آن آشنا کنند. تاکنون تریلرهایی برای نمایش جناح‌های مختلف بازی توتال وار: وارهمر ۳ به اشتراک گذاشته شده است. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تریلر جدیدی برای آشنایی بازیکن‌ها با جناح دیگر بازی مورد بحث پخش شده است.

این تریلر شیاطین آشوب یا Daemons of Chaos را به‌عنوان هشتمین جناح بازی Total War: Warhammer 3 معرفی می‌کند که عملکرد جالبی دارد. این جناح بسیار بر شخصی‌سازی تمرکز می‌کند که باعث تمایز کار آن‌ها با سایر جناح‌ها می‌شود. جناح شیاطین آشوب به رهبری Daemon Prince می‌تواند از نیروهای هر ۴ نژاد دیگر قلمرو آشوب استفاده کند و با به‌کارگیری سیستم Daemonic Glory قابلیت شخصی‌سازی و پیشرفت زیادی را ارائه دهد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

تماشا از آپارات

بازی Total War: Warhammer III در قلمرو آشوب جریان دارد که به صحنه‌ی پیکار خدایان برای تصاحب قدرت تبدیل شده است. دراین‌میان، دو نژاد Grand Kathay و Kislev وجود دارند که از یک سو با هجوم شیاطین مقابله می‌کنند و از سوی دیگر بر سر تصرف مناطق به پیکار با یکدیگر می‌پردازند. بازیکن‌ها در نسخه‌ی سوم وارهمر باید از سرزمین‌های خود دفاع کنند و درعین‌حال به قلمرو آشوب یورش ببرند تا آیتم‌های منحصربه‌فردی را از دشمنان بگیرند.

مدتی قبل استودیو Creative Assembly اظهار داشت که بازی Total War: Warhammer 3 به‌خاطر داشتن یک بخش داستانی گسترده، ارزش تکرار بالایی خواهد داشت. هر یک از نژادهای بازی شما را راهی سفری اسرارآمیز و منحصربه‌فرد به سمت قلمرو آشوب می‌کنند، اما درنهایت همه‌ی مسیرها به نبردی سرنوشت‌ساز ختم می‌شود که آینده‌ی جهان به نتیجه‌ی آن بستگی دارد. همچنین استودیو کریتیو اسمبلی در نظر دارد تا به‌روزرسانی‌ها و محتوای زیادی را پس از عرضه‌ی بازی به‌شکل رایگان در دسترس بازیکن‌ها قرار دهد.

بازی Total War: Warhammer III برای عرضه در تاریخ ۲۷ فوریه (۸ اسفند) برای کامپیوتر برنامه‌ریزی شده است. این بازی استراتژی از همان روز اول انتشار به سرویس PC Game Pass اضافه می‌شود و مشترک‌های این سرویس اشتراکی می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌ی جداگانه به تجربه‌ی آن بپردازند.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده