// یکشنبه, ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

احتمال رونمایی از یک بازی ترد پارتی و انحصاری جدید برای PS5

کالین موریارتی، اینسایدر شناخته‌شده می‌گوید سونی موفق شده است یک بازی بزرگ و ترد پارتی دیگر را به انحصار کنسول پلی استیشن 5 دربیاورد.

براساس تازه‌ترین اخبار بازی، کالین موریارتی، اینسایدر شناخته‌شده‌ی پلی استیشن و خبرنگار سابق IGN در قسمت جدید پادکست Sacred Symbols به نقل از منابع خبری خود می‌گوید سونی در سال ۲۰۲۲ قرار است بودجه‌ی بسیار بیشتری را به بازاریابی بازی‌های پلی استیشن اختصاص دهد. او نتیجه می‌گیرد که این افزایش بودجه احتمالا به این معنا خواهد بود که سونی علاوه‌بر بازاریابی بازی‌هایی که از قبل معرفی کرده است، برنامه دارد دست به رونمایی از آثار بزرگ و جدیدی بزند که هنوز معرفی نشده‌اند.

موریارتی در همین راستا می‌گوید سونی موفق شده است با سازندگان یک بازی بزرگ AAA و ترد پارتی به توافق برسد که آن را به‌‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر کنند. این اینسایدر البته از ماهیت این بازی معرفی‌نشده پرده برنمی‌دارد و برای مثال نمی‌دانیم نام، سبک یا تاریخ انتشار آن چیست. او اما به شایعاتی اشاره می‌کند که می‌گویند بازی جدید Bioshock از استودیوی Cloud Chambers قرار است به‌شکلی در انحصار پلی استیشن باشد. اگر ادعای جدید موریارتی مبنی بر افزایش بودجه‌‌ی بازاریابی پلی استیشن درست باشد، شاید باید منتظر رونمایی از این بازی جدید و انحصاری در سال جاری میلادی باشیم.

موریارتی سابقه‌ی نسبتا خوبی در افشای اخبار مربوط‌به پلی استیشن پیش از اعلام رسمی آن‌ها دارد. او مثلا قبل از معرفی Ratchet & Clank: Rift Apart و ریمیک Demon’s Souls، به وجود چنین بازی‌هایی اشاره کرده بود. بااین‌حال، مانند همیشه باید درنظر داشت که این خبر از منبعی غیررسمی منتشر شده است و فعلا نمی‌توان از صحت آن مطمئن بود. همچنین بد نیست اشاره کنیم که سونی در گذشته بازی‌های ترد پارتی زیادی را به انحصار کنسول‌های خود درآورده است؛ آثاری که ممکن است برای پی سی منتشر شوند، اما هیچ‌وقت روی ایکس باکس عرضه نشده‌اند. برخی از این بازی‌ها عبارت‌اند از Nioh ،Persona 5، ریمیک Final Fantasy 7 و Street Fighter 5. حالا به‌نظر می‌رسد سونی قصد دارد این رویه را در دوران پلی استیشن 5 نیز ادامه دهد.

شما کاربران زومجی در پایان می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این بازی احتمالی پلی استیشن 5 با ما درمیان بگذارید.


منبع Comic Book
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده