// یکشنبه, ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴

ستایش جان کارپنتر از بازی Halo Infinite

جان کارپنتر، کارگردان معروف فیلم‌های ترسناک و علمی-تخیلی از تجربه‌ی Halo Infinite لذت برده است و آن را بهترین بازی سری هیلو می‌داند.

بخش داستانی Halo Infinite چندوقت پیش به‌دست طرفداران مسترچیف و ایکس باکس رسید و در این مدت از طرف رسانه‌ها و افراد مختلف مورد تمجید قرار گرفته است. جان کارپنتر، آهنگساز و کارگردان معروف آمریکایی یکی از جدیدترین کسانی است که به تحسین آخرین ساخته‌ی استودیوی 343 اینداستریز و بخش کمپین داستانی آن پرداخته است.

کارپنتر بیشتر به‌خاطر ساخت فیلم‌های ترسناک و علمی-تخیلی از جمله Halloween (محصول ۱۹۷۸)، Escape from New York (محصول ۱۹۸۱)، The Thing (محصول ۱۹۸۲) و Starman (محصول ۱۹۸۴) شناخته می‌شود. این فیلم‌ساز باسابقه که در دهه‌ ۷۰ زندگی خود به سر می‌برد، به‌تازگی در توییتر این پیام را در صفحه‌ی خود منتشر کرده است: «Halo Infinite یک شوتر سرگرم‌کننده است، طراحی زیبا و مسحورکننده‌ای دارد و بهترین بازی مجموعه‌ی هیلو است.»

حساب رسمی هیلو نیز از تمجید کارپنتر بی‌تفاوت نگذشته و طی توییتی از او تشکر کرده است: «از اینکه سری به زتا هیلو (نقشه‌ی اصلی هیلو اینفینیت) زدید، ممنونیم. بسیار باعث خوشحالی ما است که به ما ملحق شدید.» کارپنتر اولین فرد مهمی نیست که از جدیدترین ماجراجویی مسترچیف استقبال کرده است. مارکوس لتو، یکی از خالقان سری هیلو که در حال حاضر در EA مشغول کار روی مجموعه‌ی بتلفیلد است، اخیرا از این گفته بود که Halo Infinite موفق شده است «آن جادوی هیلو را به مجموعه برگرداند.»

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی Halo Infinite و نظر جان کارپنتر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع Pure Xbox
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده