نویسنده: علی گودرزی
// سه شنبه, ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

لو رفتن تصاویر نسخه PS4 بازی Horizon Forbidden West

تصاویر فاش شده از نسخه‌ی پلی استیشن 4 بازی هورایزن فوربیدن وست از تجربه‌ای چشم‌نواز روی پلتفرم نسل هشت سونی خبر می‌دهند.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، درحالی که کمتر از دو ماه تا عرضه‌ی بازی Horizon Forbidden West زمان باقی است چند تصویر از بازی فاش شده که طبق گزارش‌ها، گیم‌پلی نسخه‌ی پلی استیشن 4 این اثر را نمایش می‌دهند. با توجه‌به این تصاویر به‌نظر می‌رسد که با اثری چشم‌نواز و جذاب روی پلتفرم نسل هشتمی سونی طرف خواهیم بود.

محیط زیبای بازی هورایزن فوربیدن وست روی پلی استیشن 4

تصویر لیک شده از گیم پلی هورایزن فوربیدن وست روی پلی استیشن 4

پیرامون علت پخش شدن این تصاویر شایعات مختلفی در اینترنت نقل می‌شود. برخی گمان می‌کنند که نسخه‌ی فیزیکی بازی به‌بیرون درز پیدا کرده (درحالی که ظاهرا مراحل تولید بازی هنوز به‌پایان نرسیده است) و برخی این اتفاق را به‌انتشار هک (جیل‌بریک) جدید سیستم‌عامل پلی استیشن 4 نسبت می‌دهند.

دراین‌میان اندی رابینسون که یکی از معتبرترین فعالان صنعت بازی است، در بلاگ VGC گزارش داد که ظاهرا یک نسخه (بیلد) اولیه از بازی که فاقد برخی از ویژگی‌های هنری نسخه‌ی پایانی است اما اسکلت محتوایی نسخه‌ی نهایی را دارا است، به‌بیرون درز پیدا کرده و احتمالا این تصاویر از آن نسخه از بازی منتشر شده است. البته رابینسون در ادامه متذکر شد که این بیلد از بازی را درحال حاضر نمی‌توان از هیچ سایت اشتراک فایل پیدا کرد و به‌نظر می‌رسد که سونی مشغول پاک‌سازی سایت‌هایی است که این موارد را به‌اشتراک می‌گذارند؛ تا مبادا دوباره شاهد اتفاقاتی باشیم که پیش‌تر برای بازی The Last of Us Part 2 رخ دادند.

بازی Horizon Forbidden West در تاریخ ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) راهی پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 می‌شود. نظر شما در مورد تصاویر فاش شده از نسخه پلی استیشن 4 بازی چیست؟ دیدگاهتان را برای زومجی بنویسید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده