نویسنده: مهدی اسدی
// دوشنبه, ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

معرفی بازی جدید کارگردان DriveClub در سال ۲۰۲۲

پاول راسچینسکی پروژه جدید خود را بسیار متفاوت از آثار قبلی خود معرفی کرده و به آی‌پی جدید دیگری که در استودیوی Avalanche در دست ساخت است اشاره دارد.

بعد از تعطیلی استودیوی Evolution توسط سونی، پاول راسچینسکی کارگردان سابق بازی‌های DriveClub و MotorStorm حالا به‌عنوان عضوی از استودیوی Avalanche روی بازی‌های متعددی کار می‌کند. او که سال گذشته استودیوی جدیدی را در شهر لیورپول انگلستان تأسیس کرده، براساس جدیدترین اخبار آماده‌ی معرفی بازی جدید خود در سال ۲۰۲۲ می‌شود. جالب اینجا است که راسچینسکی در ادامه به بازی جدید دیگری که در این استودیو در حال ساخت است اشاره کرده و اعلام می‌کند که پروژه‌های مختلفی توسط تیم توسعه‌دهندگان Avalanche در دست تولید است.

البته طرفداران بازی‌های DriveClub و MotorStorm و Onrush ممکن است از ادامه‌ی توضیحات راسچینسکی در توییتر چندان خوشحال نشوند، چراکه به‌نظر می‌رسد او اینبار روی یک بازی ریسینگ کار نمی‌کند. در متن این توییت نوشته شده: «باید عذرخواهی کنم چون این‌بار خبری از بازی جدید DriveClub یا MotorStorm و Onrush نیست. پروژه جدید خیلی متفاوت‌تر از چیزهایی است که قبلاً روی آن‌ها کار کردم.» در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره سبک و سیاق این بازی در دست نیست.

just cause 4

سونی در سال ۲۰۱۵، تصمیم گرفت تا تعدادی از نیرو‌های استودیو Evolution را اخراج کند و اعلام کرد که این استودیو از این پس قرار نیست بازی جدیدی بسازد و فقط کافی است تا با عرضه به‌روزرسانی‌ها، از بازی Driveclub همانند یک سرویس پشتیبانی کند. بااین‌حال سونی در ادامه تصمیم گرفت تا این استودیو را به‌طور کامل تعطیل کند. پاول راسچینسکی در آن زمان با خروج از این استودیو بیانیه‌ای را منتشر کرد که در آن به تشکر از حامیان بازی‌های استودیو Evolution پرداخته و ضمن تشکر از سونی اعلام کرده بود که قصد دارد برای مدتی به استراحت بپردازد.

تیم توسعه‌دهندگان Avalanche Studios Group علاوه‌براین روی یک بازی جهان باز و co-op به‌نام Contraband فعالیت می‌کنند که به‌صورت انحصاری توسط استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و پلتفرم پی سی منتشر می‌شود. بااین‌حال زمان‌بندی عرضه‌ی بازی هنوز مشخص نشده است. در هر حال باید منتظر انتشار جزئیات بیشتر از پروژه جدید راسچینسکی باشیم. شاید رویداد E3 2022 زمان مناسبی برای معرفی این بازی جدید باشد.

در پایان نظرات خود را در این‌باره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده