نویسنده: علی گودرزی
// پنجشنبه, ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

تلاش سونی برای بهبود روابط پلی استیشن با بازیسازان مستقل

گزارش‌های منتشر شده از بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، به‌تلاش برند پلی استیشن در جهت بهبود روابط با تیم‌های مستقل بازی‌سازی اشاره می‌کنند.

طبق اسناد و گزارش‌های منتشر شده از شرکت سونی، به‌نظر می‌رسد که برند پلی استیشن در تلاش است تا ارتباط خود با تیم‌های بازی‌سازی مستقل را قوی‌تر بکند. رسانه‌ی آی‌جی‌ان (IGN) در جریان تازه‌ترین اخبار بازی خاطرنشان کرد که یکی از گزارش‌ها/اسناد داخلی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی برایشان ارسال شده است. گزارشی که در آن می‌توانیم از دیدگاه استودیوها و شرکت‌های ساخت و نشر بازی‌های پلی استیشن را بخوانیم. در این گزارش شاهد اشاره به‌حوزه‌هایی هستیم که پلی استیشن باید در مسیر پیشرفت در آن‌ها گام بردارد.

در این اسناد مورد بحث می‌خوانیم که سونی قصد دارد تا برای تیم‌های بازی‌سازی مستقل که با برند پلی استیشن همکاری می‌کنند، مزایای بیشتری را در دسترس قرار بدهد. مواردی همچون بهبود راه‌های ارتباطی مابین برند پلی استیشن و تیم‌های مستقل بازی‌ساز، بهبود شرایط فروش بازی‌های مستقل، افزایش تعامل، بهبود سیستم بازاریابی و تازه‌سازی روش‌های کمک به‌تولید آثار مستقل همگی در گزارش نام‌برده ذکر شده‌اند.

هنوز مشخص نیست که سونی از چه زمانی روند بهبود کیفیت ارتباط با تیم‌های بازی‌سازی ایندی را آغاز می‌کند. نکته‌ی مثبت پیرامون این قضیه اما واکنش سونی به‌انتقادهایی است که پیرامون بازی‌های ایندی و ارتباط شرکت با تیم‌های مستقل بازی‌سازی، به‌برند پلی استیشن نسبت داده می‌شد. باید صبر کنیم و ببینیم که این بهبودها از چه زمانی در روند تولید آثار مستقل لحاظ شده و به‌تولید چه محصولاتی ختم خواهد شد. نظر شما چیست؟ دیدگاه خود پیرامون این موضوع را برای زومجی بنویسید.


منبع gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده