// چهار شنبه, ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

احتمال عرضه بازی Gears of War 6 در سال ۲۰۲۴

یک فرد در پادکست Xbox News Cast ادعا کرد که بازی Gears of War 6 استودیو The Coalition در سال ۲۰۲۴ یا سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود.

فردی به اسم Rand al Thor 19 در قسمت جدید پادکست Xbox News Cast گفت جز کوردن از رسانه ویندوز سنترال باور دارد که استودیو The Coalition مایکروسافت همزمان روی دو بازی کار می‌کند. به ادعای او یکی از این بازی‌ها همان Gears of War 6 است که در سال ۲۰۲۴ یا سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود. از آن سو پروژه‌ دیگری را داریم که قرار است یک IP جدید باشد که این بازی از Gears 6 کوچک‌تر خواهد بود و در سال ۲۰۲۳ از راه می‌رسد.

Rand al Thor 19 می‌گوید که آن پروژه‌ی کوچک‌تر ربطی به همکاری با اپیک گیمز روی نسخه‌های ایکس باکس دمو تکنیکی The Matrix Awakens ندارد. فراموش نکنید که این‌جا مشغول صحبت راجع به شایعات شده‌ایم و استودیو سازنده نه بازی Gears 6 و نه این بازی کوچک‌تر متفاوت را هنوز به شکل رسمی معرفی نکرده است.

در ماه مِی/مه سال جاری میلادی، استودیو The Coalition ایکس باکس گفت که مشغول کسب آمادگی کامل برای رفتن به سراغ بازی‌سازی برای نسل جدید است و تا مدتی در سکوت خبری فرو خواهد رفت. فراموش نکنید که ما می‌دانیم این استودیو در نسل ۹ با آنریل انجین 5 بازی می‌سازد.


منبع GamesRadar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده