// جمعه, ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

تبدیل شدن به موجودات مختلف در تریلر گیم پلی جدید بازی Tchia

بازی انحصاری کنسولی Tchia در بهار پیش رو عرضه می‌شود و سازندگان به‌تازگی تریلر گیم‌پلی خاص و جذاب آن را پخش کردند.

گیم اواردز 2021 رویداد جالبی برای آثار ساخته‌شده با حمایت بخش بازی‌های مستقل پلی استیشن بود. زیرا بازی Kena: Bridge of Spirits استودیو Emberlab موفق به کسب دو جایزه شد و بازی Tchia استودیو Awaceb نمایش جدید گیم‌پلی خود را تقدیم گیمرها کرد. در این بازی داستانی تک‌نفره، شما در نقش دختری به اسم Tchia قرار می‌گیرید و به تجربه‌ی گیم‌پلی سندباکس در جزیره‌ای بزرگ، سرسبز و گرمسیری می‌پردازید. البته باید بدانید که شخصیت اصلی از توانایی انتقال دادن ناگهانی روح خود به موجودات زنده‌ی متفاوت و حتی اجسام گوناگون برخوردار است.

او می‌تواند وارد یک چراغ نفتی شود و آن را به حرکت دربیاورد یا در وجود کوسه برود و به شنا در زیر آب بپردازد. از پرندگان تا خزندگان به‌لطف این مکانیک جالب گیم‌پلی در کنترل شما قرار می‌گیرند تا ماجراجویی و اکتشاف در بازی مستقل Tchia تقریبا حد و مرزی نداشته باشد. راستی با گذر زمان، شخصیت Tchia به قدرت‌های بیشتری دسترسی پیدا می‌کند تا بازیکن بتواند طولانی‌تر و جدی‌تر سراغ کنترل انواع‌واقسام موجودات برود. جالب این‌جا است که مکانیک پرش روح بازی Tchia نقش قابل توجهی در حل پازل‌های مختلف دارد. از تریلر جدید هم پیدا است که اگر اهل گشت‌وگذار در بازی‌های جهان-باز باشیم، مکان‌های مخفی گوناگون در بازی Tchia انتظار ما را می‌کشند.

دانلود ویدیو از آپارات

بخش حمایت از بازی‌های مستقل پلی استیشن به‌عنوان یک تیم خاص در SIE که مدیریت آن بر عهده‌ی شوهی یوشیدا است، به بسیاری از تیم‌های کوچک کمک می‌کند تا موفق به خلق و ارائه‌ی آثار خود شوند. بازی Tchia هم به‌عنوان یکی از همین بازی‌های مستقل، در فصل بهار روی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد.


منبع EuroGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده