// پنجشنبه, ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

احتمال پخش تریلر جدید بازی Hogwarts Legacy در روزهای آتی

یک اینسایدر صنعت ویدیوگیم اعلام کرد که همین حالا محتوای تبلیغاتی جدید بازی Hogwarts Legacy آماده‌ی ارائه به گیمرها است.

میلی امند، اینسایدر دنیای بازی‌های ویدیویی که چند مرتبه اخبار رسمی را پیش از انتشار آن‌ها اعلام کرده است، به‌تازگی سراغ ارائه‌ی اطلاعات بیشتر راجع به بازی Hogwarts Legacy رفت. به‌گفته‌ی او استودیو Avalanche Software به‌صورت کامل محتوای تبلیغاتی جدید این بازی را آماده کرده است و فقط به تایید وارنر برای پخش آن احتیاج دارد. بالاخره قطعا شرکت وارنر به‌عنوان صاحب استودیو Avalanche Software و ناشر بازی Hogwarts Legacy، تصمیمات نهایی را راجع به تبلیغات آن می‌گیرد.

براساس اعلام خود وارنر می‌دانیم که هاگوارتز لگسی به‌عنوان یک بازی مورد انتظار جریان‌یافته در جهان جادویی هری پاتر، طی سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه می‌شود. البته منتظر مواجهه با خود شخصیت هری پاتر در بازی نباشید. چون هاگوارتز لگسی به نمایش این مدرسه‌ی جادویی در اواخر قرن ۱۹ میلادی می‌پردازد؛ ۱۰ها سال قبل از وقوع ماجراهای اصلی کتاب‌های هری پاتر.

یک اژدها در جهان هری پاتر و بازی هاگوارتز لگسی برادران وارنر

گویا وارنر مدام در رابطه با واکنش‌های منفی خیلی از مردم در اینترنت به هر محصول مرتبط با جی. کی. رولینگ نگران است. البته این شرکت می‌داند که هر زمان که محتوای تبلیغاتی جدید از راه برسد، قطعا عده‌ای به خاطر حواشی مربوط‌به صحبت‌های چند ماه قبل رولینگ، واکنش منفی به آن نشان می‌دهند؛ اتفاقی که در زمان رونمایی از بازی هم شاهد وقوع آن بودیم.

در همین حین براساس برداشت رسانه‌ها از صحبت‌های یک عضو رده‌بالا وارنر به نظر می‌رسد که بازی Hogwarts Legacy قبل از اکران فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore عرضه نخواهد شد. قسمت سوم مجموعه‌ی جانوران شگفت‌انگیز در اوایل ماه آوریل به سینماها می‌رود. پس می‌توان فرض کرد که هاگوارتز لگسی بین بهار تا پاییز سال بعد از راه می‌رسد. طبیعتا هرچه قدر که تاریخ عرضه‌ی مد نظر سازندگان دیرتر باشد، وارنر عجله‌ی کمتری برای پخش تریلر جدید یا انتشار اطلاعات بیشتر دارد. در نتیجه گویا کسی نمی‌داند که چه اتفاقی رخ خواهد داد و آماده بودن محتوای تبلیغاتی جدید، تضمین‌کننده‌ی ارائه‌ی آن به مخاطب در روزهای آتی نیست.

امند قبلا به احتمال حضور بازی Hogwarts Legacy در گیم اواردز 2021 اشاره کرد؛ رویدادی که پخش آن از ساعت ۰۴:۳۰ بامداد جمعه، ۱۹ آذر به وقت ایران آغاز می‌شود. وارنر مدتی قبل گفت که جی. کی. رولینگ تقریبا هیچ نقشی در ساخت Hogwarts Legacy ندارد و این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده