// چهار شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

جزئیات محتوای زمستانی Hitman 3 در دسترس قرار گرفت

استودیو IO Interactive ویدیو جدیدی را پخش کرد که در جریان آن شاهد اعلام جزئیات محتویات زمستانی بازی Hitman 3 هستیم.

۲۰۲۱ را می‌توان سال خوبی برای استودیو IO Interactive دانست. این موفقیت تنها به‌خاطر خود بازی Hitman 3 نیست و با پشتیبانی خوب از آن و عرضه‌ی محتویاتی نظیر Seven Deadly Sins، سازندگان به پشتیبانی از هیتمن 3 پرداختند و تجربیات کاربران را بیش‌ازپیش گسترش دادند. به‌تازگی ویدیو جدیدی از سوی استودیو IO Interactive پخش شد و در آن جزئیات محتویات زمستانی بازی هم توضیح داده شده است.

محتویات فصلی بخشی از مواردی هستند که کاربران آن را در فصل زمستان تجربه خواهند کرد. ازاین‌رو از امروز، Holiday Hoarders در دسترس کاربران قرار گرفته است و در تاریخ ۱۳ دی ماه (سه ژانویه ۲۰۲۲) هم فستیوال Hokkaido Snow عرضه می‌شود. کاربران در جریان دو رویداد ذکر شده می‌توانند به محتویات جدید از جمله لباس‌های تازه و یک ابزار جدید دسترسی پیدا کنند.

در ادامه مشخص شد که از تاریخ ۱۲ آذر ماه (سه دسامبر) تا ۲۹ دی ماه (۱۹ ژانویه ۲۰۲۲) تمامی قراردادهای Elusive بازی مجددا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین مرحله دبی هم تا تاریخ ۱۴ آذر ماه (پنج دسامبر) به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد. در انتها استودیو IO Interactive اعلام کرد که در اوایل سال ۲۰۲۲، برنامه‌های خود برای سال دوم عرضه‌ی هیتمن 3 را اعلام خواهد کرد.

در ادامه می‌توانید ویدیو پخش‌شده را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده