نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۱

تماشا کنید: بازی Assassin’s Creed: Syndicate به صورت رسمی معرفی شد

همان‌طور که انتظار می‌رفت، دقایقی پیش کمپانی فرانسوی یوبی‌سافت از نسخه جدید سری بازی‌های Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed: Syndicate رونمایی کرد. با زومجی، ویدیو معرفی و اطلاعاتی از داستان و شخصیت‌های قابل بازی همراه باشید.

Assassin’s Creed: Syndicate داستان جیکوب و ایوی فِرای، خواهر و برادر دوقلویی که در دوران ویکتوریا لندن زندگی می‌کنند را بیان می‌کند. براساس اطلاعات منتشر شده، Assassin’s Creed: Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر (یکم آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و اواخر پاییز برای کاربران رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

کاربران در این نسخه کنترل وسایل‌نقلیه را در دسترس خواهند گرفت و با وسعت مبارزات، می‌توانند روی آن‌ها به مبارزه با دشمنان خود بپردازند. سازندگان بازی همچنین سیستم ترافیک غنی‌ای را هم برای لندن سال ۱۸۶۸ تولید کرده‌اند.

در این نسخه سلاح‌های کاملا جدید هم دراختیار شما قرار خواهد گرفت. برای اولین بار در این سری می‌توانید از اسلحه کمری revolver استفاده کنید و با طناب خود، از هر نقطه ممکن آویزان شوید و بالا بروید.

یوبی‌سافت همچنین اولین اطلاعات کلی را هم از Assassin’s Creed: Syndicate منتشر کرده است:

لندن سال ۱۸۶۸ و انقلاب صنعتی، دوران اختراعات و تحول زندگی میلیون‌ها انسان را به همراه خود آورده است. در این دوره، موقعیت‌های زیادی برای مردم بوجود آمد و بسیاری از انسان‌ها برای شرکت در این انقلاب به لندن سفر کردند. دنیا دیگر توسط پادشاهان، فرماندهان، سیاست‌مداران و افراد مذهبی کنترل نمی‌شود و تنها فرمانروای اصلی «پول» است.

با این حال همه نمی‌توانند از این انقلاب سود ببرند. برخلاف زندگی اشرافی فرمانروایان، زندگی کارگران به بردگی خلاصه می‌شود و درصد کمی از آن‌ها از کار خود سود می‌برند. در این دوره که انسان‌های فقیر در جوانی از دنیا می‌روند، گروه ضعیف جامعه در راستای اعتراض به این وضیعت، خانواده و گروه جدیدی را برای زنده‌ ماندن در این وضعیت راه‌اندازی می‌کنند. Assassin ها که از این وضیعت راضی نیستند، به این گروه ملحق می‌شوند و آتش جنگ تاریخی خود با فرمانروایان را برپا می‌کنند.

با معرفی جیکوب فِرای و خواهر دوقلویش ایوی، زندگی میلیون‌ها انسان در Assassin’s Creed: Syndicate تغییر پیدا خواهد کرد. قیام کنید و با رهبری گروه ضعیف جامعه، پایگاه افراد قدرتمند را با اکشن و مبارزات بی‌رحمانه بازی خراب کنید.

درانتها می‌توانید ویدیو معرفی بسیار زیبای بازی را تماشا و نظرات خود را در رابطه با نسخه جدید سری بازی‌های Assassin’s Creed و تغییرو تحولات آن با ما درمیان بگذارید:

دانلود ویدیو با رزولوشن 480p

منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده