// شنبه, ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

رفع مشکلات بخش چندنفره و زامبی COD: Vanguard با آپدیت جدید

به‌تازگی آپدیت مهمی برای Call of Duty: Vanguard منتشر شده است که باگ‌ها و مشکلات مختلفی را در بخش زامبی و چندنفره‌ی این بازی برطرف می‌کند.

Call of Duty: Vanguard اخیرا منتشر شد و نقد‌های متوسط تا خوبی از منتقدین دریافت کرد. این بازی به‌تازگی میزبان آپدیت مهمی بود که باگ‌ها و مشکلات مختلفی را در بخش چندنفره و زامبی رفع می‌کند. همچنین ذکر این نکته ضروری است که با نصب این آپدیت، سیو وسط مرحله‌ (چک‌پوینت) بازیکنان در بخش تک‌نفره از بین می‌رود و برای تجربه‌ی ادامه‌ی داستان باید آن مرحله را از ابتدا آغاز کرد.

یکی از باگ‌های Call of Duty: Vanguard این بود که بازیکن با استفاده از Redeem Codeها نمی‌توانست بسته‌های افزایش XP و آیتم‌های مشابه را آنلاک کند. حالا به‌نظر می‌رسد که Sledgehammer با آپدیت جدید موفق به رفع این مشکل شده است. علاوه‌براین، سپر Combat Shield حالا زمانی‌که در پشت کاراکتر قرار می‌گیرد، از او دربرابر تیرهای دشمنان محافظت می‌کند. همچنین مشکل مأموریت‌های Operator Challenges که پس از انجام شدن ریست می‌شدند، رفع شده است.

در بخش زامبی نیز چند مشکل کوچک وجود داشت که با به‌روزرسانی تازه برطرف شده‌اند. در ضمن برای مشاهده‌ی تمام مواردی که با این آپدیت بهبود پیدا کرده‌اند، می‌توانید به وب‌سایت Gaming Bolt مراجعه کنید.

نظر شما کاربران زومجی درباره Call of Duty: Vanguard چیست؟ اگر آن را بازی کرده‌اید، تجربه‌های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده