// جمعه, ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

نسخه کامپیوتر Grand Theft Auto: The Trilogy از فروشگاه راک استار حذف شد

باتوجه به صفحه Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در فروشگاه راک استار، مشخص شده که نسخه پی سی این بازی قابل خرید نیست.

دیروز بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition به‌صورت رسمی در دسترس کاربران کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس قرار گرفت. این در حالی است که هم‌اکنون کاربران پی سی قادر به استفاده از بازی نیستند و دلیل آن هم چیزی جز آفلاین بودن لانچر راک‌استار و بهبود کیفیت سرورها نیست.

ازطرفی زمانی‌که وارد فروشگاه راک استار و صفحه خرید Grand Theft Auto: The Trilogy می‌شوید، گزینه‌ای برای خرید نسخه پی سی وجود ندارد و به‌عبارتی این بازی فعلا از فروشگاه راک استار حذف شده است. احتمال دارد دلیل این کار جلوگیری از ادامه یافتن مشکلات پیش آمده باشد، اما اشخاصی که بازی را خریداری کرده‌اند، همچنان به بازی خود دسترسی ندارند.

متاسفانه مشخص نشده که چه زمانی سرورهای این لانچر بازیابی خواهند شد و بخش پشتیبانی راک استار در توییتر اعلام کرده «ما از صبر و درک شما تشکر می‌کنیم و درحال کار روی بازیابی سرورهای لانچر راک استار و بازی‌های آن هستیم.» ازاین‌رو کاربران پی سی باید تا زمان رفع مشکلات سرور لانچر راک استار منتظر بمانند.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده