// پنجشنبه, ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

اعلام حجم سه ریمستر GTA در PS4 و پلی استیشن 5

اکانت PlayStation Game Size با انتشار یک توییت از حجم بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در کنسول‌های پلی استیشن سونی رونمایی کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که PlayStation Game Size با انتشار یک توییت از حجم بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 پرده برداشته است. جالب‌تر آن که اکانت PlayStation Game Size حجم نسخه‌های قبلی این بازی‌ها (پورت ساده‌ی نسخه‌ی PS2 برای PS4 که چند سال قبل عرضه شد) را هم با ریمسترها مقایسه کرد. در طول چندین و چند ماه اخیر، اکانت PlayStation Game Size در توئیتر نشان داده است که قابل اعتنا به نظر می‌رسد و حالا رسانه‌های مختلف به اطلاعات آن استناد می‌کنند.

بازی Grand Theft Auto 3

  • نسخه‌ی اصلی: ۱.۵۶۹ گیگابایت
  • نسخه‌ی Definitive (ریمستر): ۵.۲۹۳ گیگابایت

بازی Grand Theft Auto: Vice City

  • نسخه‌ی اصلی: ۲.۳۹۲ گیگابایت
  • نسخه‌ی Definitive (ریمستر): ۱۰.۷۶۸ گیگابایت

بازی Grand Theft Auto: San Andreas

  • نسخه‌ی اصلی: ۳.۲۳۰ گیگابایت
  • نسخه‌ی Definitive (ریمستر): ۲۲.۶۷۹ گیگابایت

همان‌طور که در توییت فوق به آن اشاره شده است، بازی Grand Theft Auto 3 Definitive Edition به ۵.۲۹۳ گیگابایت، بازی Grand Theft Auto: Vice City Definitive Edition به ۱۰.۷۶۸ گیگابایت و بازی Grand Theft Auto: San Andreas Definitive Edition به ۲۲.۶۷۹ گیگابایت فضای خالی برای نصب نیاز دارد. این نسخه‌ها حجم بیشتری را نسبت به نسخه‌های اصلی اشغال می‌کنند. اما انقدر بزرگ نیستند که طرفداران راک استار و سری بازی GTA را شدیدا مجبور به آزادسازی فضای خالی بیشتر روی کنسول‌های خود برای نصب آن‌ها کنند.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در تاریخ ۲۰ آبان (۱۱ نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و کامپیوتر (در لانچر راک‌استار گیمز) منتشر می‌شود. پری‌لود بازی نیز از تاریخ ۱۸ آبان (۹ نوامبر) آغاز خواهد شد و بازیکنان می‌توانند پیش از عرضه به دانلود اثر بپردازند تا آماده‌ی تجربه‌ی آن باشند. نسخه‌های ریمستر دارای سیستم نورپردازی کاملا جدید، بهبودهایی در بخش جلوه‌های بصری و تغییراتی برای بهبود عملکرد کلی هستند که آ‌ن‌ها را از نسخه‌های اصلی متمایز می‌کند.

ریمستر بازی Grand Theft Auto III از تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر) روی سرویس PlayStation Now سونی قرار می‌گیرد و ریمستر بازی GTA: San Andreas در تاریخ ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) به مشترک‌های Xbox Game Pass مایکروسافت تحویل داده می‌شود.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده