نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

افشای بازی های پلی استیشن پلاس ماه نوامبر سال ۲۰۲۱

فهرست بازی‌های ماه نوامبر سرویس پلی استیشن پلاس نیز مانند ماه‌های گذشته لو رفت. البته برای اطلاع از فهرست کامل بازی‌ها باید زمان بیشتری را منتظر بمانیم.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که فهرست بازی‌های رایگان ماه نومبر پلی استیشن پلاس باری دیگر توسط Dealabs فاش شده است که پیش‌تر به‌طور دقیق بازی‌های اکتبر و نوامبر را لو داده بود. این روزها افشای بازی‌های رایگان ماهانه‌ی PlayStation Plus پیش از رونمایی رسمی به امری معمول بدل شده است و به‌نظر می‌رسد که دوباره شاهد تکرار چنین اتفاقی برای فهرست بازی‌های رایگان این سرویس اشتراکی در ماه آینده هستیم.

طبق اطلاعاتی که از سوی Dealabs فاش شده است، فهرست بازی‌های ماه نوامبر پلی استیشن پلاس شامل آثاری نظیر Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning ،The Walking Dead: Saints and Sinners ،Knockout City و First Class Trouble می‌شود. در مورد بازی مردگان متحرک موجود در فهرست نیز باید بگوییم که این اثر آخرالزمانی منحصراً در دسترس کاربران هدست پلی استیشن VR قرار می‌گیرد. از آن سو ساعاتی قبل شاهد نمایش رسمی First Class Trouble در برنامه State of Play بودیم و فهمیدیم که از همان روز عرضه، این بازی روی سرویس پلی استیشن پلاس به گیمرها تحویل داده می‌شود.

بازی knockout city

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای افراد علاقه‌مند به بازی‌های تک‌نفره‌ی اکشن نقش‌آفرینی می‌تواند جالب باشد و بازی Knockout City هم از محصولات کوچک‌تر عرضه‌شده توسط شرکت الکترونیک آرتز بود که امسال به خوبی سروصدا به پا کرد.

شرکت سونی اخیرا به صورت رسمی گفت که فهرست بازی‌های ماه نوامبر PS Plus به‌مناسبت پنجمین سالگرد هدست واقعیت مجازی PSVR شامل بازی‌های واقعیت مجازی بیشتر خواهد بود. با اینکه از The Walking Dead: Saints and Sinners به‌عنوان یکی از این بازی‌ها نام برده می‌شود، اما درحال‌حاضر دو بازی واقعیت مجازی دیگر مشخص نشده‌اند. پس باید زمان بیشتری را برای اعلام رسمی فهرست کامل ۶ بازی رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ صبر کنیم. شما می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده