// چهار شنبه, ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

تریلر داستانی جدید Halo Infinite با محوریت شخصیت منفی بازی

تریلری داستانی جدیدی برای Halo Infinite منتشر شده است که فرمانده Escharum، آنتاگونیست این بازی در آن از تمایل خود برای نابودی انسان‌ها می‌گوید.

مدت زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار Halo Infinite باقی نمانده است و مایکروسافت و استودیوی 343 اینداستریز طبق قولی که قبلا داده بودند، جدیدترین تریلر داستانی این بازی را پس از گذشت بیش از یک سال پخش کردند و با این کار طرفداران را بیش‌ازپیش به وجد آوردند. آن‌ها حالا تریلر داستانی دیگری برای هیلو اینفینیت منتشر کرده‌اند که این‌بار به The Banished (تبعیدی‌ها)، جبهه‌ی مقابل مستر چیف و یارانش می‌پردازند.

این تریلر بیشتر روی نشان دادن کاراکتر War Chief Escharum (فرمانده‌ اسچاروم)، آنتاگونیست اصلی هیلو اینفینیت و رهبر گروه The Banished متمرکز است. Escharum به کمک نیروهایش کنترل زتا هیلو را در بازی هیلو اینفینیت در دست دارد و می‌خواهد مستر چیف را همراه با نیروهای باقی‌مانده‌ی UNSC نابود کند. او در تریلر با لحنی تهدید‌آمیز می‌گوید: «بشر فکر می‌کند منجی آن‌ها با لباسی زره‌دار و پیشرفته سر می‌رسد و آن‌ها را نجات می‌دهد. ولی انسان‌ها متوجه خواهند شد که چنین فردی به کمک‌شان نمی‌آید و تمام فناوری‌هایی که تاکنون ساخته‌اند، محکوم به نابودی است.» شما می‌توانید تریلر شخصیت Escharum را در ادامه تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

Halo Infinite در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد.

نظر شما کاربران زومجی درباره‌ی کاراکتر منفی هیلو اینفینیت چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده