// دوشنبه, ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

واکنش منتقدین به بازی Marvel's Guardians of the Galaxy

به‌تازگی میانگین امتیازات بازی Marvel's Guardians of the Galaxy منتشر شده و شاهد بازخوردهای خوب آن از سوی منتقدین هستیم.

باتوجه‌به عرضه ناموفق بازی Marvel's Avengers و حواشی پس از آن، معرفی بازی Marvel's Guardians of the Galaxy نگرانی دیگری را در دل هواداران بازی‌های ابرقهرمانی زنده کرد. اینکه شاید ایداس مونترال (Eidos Montreal) نتواند وظیفه خود را به درستی انجام داده و شاهد یک شکست دیگر برای اسکوئر انیکس باشیم.

این در حالی است که با نمایش‌های بیشتر، مثبت اندیشی هواداران بیش‌ازپیش افزایش یافت. این بار شاهد یک بازی داستان محور خطی بدون پرداخت‌های درون برنامه‌ای و لایو سرویس هستیم که به شما اجازه می‌دهد هدایت استار لرد را برعهده بگیرید. دراین‌میان، بااینکه نمی‌توانید هدایت سایر هم‌تیمی‌های خود را هم برعهده بگیرید، اما با پرشدن نوار مخصوصی که درنظر گرفته شده، قادر به استفاده از مهارت‌های‌شان در طول مبارزات بازی هستید.

بعد از ظهر میانگین امتیازات بازی Marvel's Guardians of the Galaxy در دسترس قرار گرفت و شاهد بازخوردهای خوبی از سوی منتقدین هستیم. در ادامه نگاهی به نظرات بعضی از منتقدان در مورد بازی Guardians of the Galaxy خواهیم انداخت و نظرات خود را هم با ما درمیان بگذارید.

Marvel's Guardians of the Galaxy

  • سازنده: ایداس مونترال
  • ناشر: اسکوئر انیکس
  • سبک: اکشن ماجراجویی
  • پلتفرم: کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان

استارلرد درکنار سایر شخصیت‌های Guardians of the Galaxy

هابی کنسولز: ۸۷ از ۱۰۰

Marvel’s Guardians of the Galaxy یک بازی اکشن ماجراجویی روان است که هواداران این گروه ابرقهرمانی، آن را دوست خواهند داشت. بااین‌حال بازی نمایش غافل‌گیر کننده‌ای ندارد. شاهد موارد خوبی هستیم که توانسته است خود را به هواداران جهان مارول اثبات کند.

فوربس: ۸۰ از ۱۰۰

من فکر می‌کنم در مورد اینکه «آیا بازی Guardians of the Galaxy ارزش ۶۰ دلار را دارد؟» بحث کنیم. اگر دل‌تان برای بازی‌های تک‌نفره خطی و داستانی بدون پرداخت‌های درون برنامه‌ای و لایو سرویس تنگ شده و درکنار آن از هواداران بزرگ مارول هستید، این بازی برای شما ساخته شده است. این در حالی است که اگر انتظار سیستم مبارزاتی در حد Devil May Cry و پازل‌هایی در حد و اندازه God of War دارید، باید بگویم که ناامید خواهید شد. بااین‌حال، با خیال راحت می‌گویم که این محصول، بهتر از آن چیزی است که کاربران انتظار داشتند و برد بزرگی برای بازی‌ای به حساب می‌آید که ریسک بزرگی داشت. بازی مشکلات خود را دارد، اما قصه‌گویی را می‌بینیم که تابه‌حال نظیر آن را در سایر بازی‌های این سبک ندیده بودم.

آی‌جی‌ان: ۸۰ از ۱۰۰

Marvel’s Guardians of the Galaxy به خوبی توانسته است تعادلی میان یک گیم‌پلی احمقانه و طنزآلود را با لحظات خاطره‌انگیز داستانی برقرار کند. دراین‌میان انتخاب‌های شما در طول بازی می‌تواند موارد غافل‌گیر کننده را برای شخصیت پردازی کاراکترها در دسترس قرار دهد. سیستم مبارزات و طراحی مراحل بازی بااینکه سرگرم کننده هستند، اما سادگی بالایی دارند. بااین‌حال شخصیت‌پردازی و به تکامل رسیدن کاراکترها چیزی است که این بازی را تازه نگه می‌دارد. Guardians of the Galaxy محصولی نیست که جهان را به آتش بکشد، اما مثال دیگری است که نشان می‌دهد بازی‌های تک‌نفره داستان محور همچنان می‌توانند بامزه و سرگرم کننده باشند.

گیمزرادار: ۸۰ از ۱۰۰

بااینکه گیم‌پلی بازی می‌توانست بیش‌ازپیش ماجراجویانه باشد، Marvel's Guardians of the Galaxy داستان خاطره‌انگیزی دارد؛ آن هم زمانی‌که تمرکز هوشمندانه‌ای روی خود نگهبان‌ها انجام شده است.

دیستراکتوید: ۶۵ از ۱۰۰

Marvel's Guardians of the Galaxy توانسته است هویتی برای خود دست و پا کرده و همین مورد میان کاربران مباحث مختلفی را ایجاد می‌کند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده